Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem akkor milyen vallásom van?

Nekem akkor milyen vallásom van?

Figyelt kérdés

Elõször is kérek mindenkit, hogy ne nézze le a vallásomat, és ne írjon senki sértöt, hülyeséget, köszönöm!

Eredetileg keresztelve vagyok, Istenben hiszek. Viszont feltünt a Krisna vallás, amiben is egyet értek és a Budhaizmusbólis van amivel egyet értek. Keresztény: Istenben nagyon hiszek

Krisna: A vegetáriánizmussal nagyon egyet értek de itt jön a gond. A Bibliában Krisztus húst eszik, ami a Krisna vallásban "būn". Akkor st? Istenben hiszek de a Bibliában nem? Menjünk tovább. Ünneplem a karácsonyt, ami a Krisna vallásban nincs. Tovább... Nagyon tisztelem és hiszek a karmában. Hiszek a újraszületésben és a Nirvanában (Budhizmus)



2012. júl. 9. 04:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kószönöm mindenkinvallását, pár hét alatt választottam vallást és a Krishna tudat áll hozzám legközelebb. Most már nincsenek kétejeim'. Teljesen Krishnás vagyok.
2012. aug. 7. 12:39
 12/12 anonim válasza:
A Krisna tudatúak szerint egyébként minden vallás Krisnához vezet.
2014. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!