Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetek én is zsidó vallású?

Lehetek én is zsidó vallású?

Figyelt kérdés

számomra ez a legszimpatikusabb vallás, de nem tudom hogy én lehetek-e ilyen vallású.

apukám szerint mindenki abban hisz, amiben akar, így nem lenne probléma.

vannak zsidó ismerőseim, tudom, hogy nem tartanak karácsonyt (ezt mondjuk nem is szeretem/szoktam tartani)


van köztetek zsidó vallású, akit lehetne ilyesmikről faggatni? vagy nagyon zárt közösség?

15L


2012. júl. 7. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak, akik ki is mondják, hogy köszi, de nem kérnek a betért zsidókból, aki így gondolja, az nem csinál belőle titkot. Ha így gondolja, hát tegye, na és? Viszont az egyértelműen le van írva, hogy a betért zsidók is "teljes értékű zsidónak" számítanak, nem szabad őket megkülönböztetni, bántani őket emiatt, vagy arra emlékeztetni, hogy a betérésük előtt miket tettek vagy nem tettek.
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért tetszik a zsidó vallás?
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem egy kis pénzért még rabbi is lehetsz ;) :D

Komolyan mondom hogy hagyd a csudába az egészet!

2012. aug. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cindy Luu válasza:
MOCSKOS ZSIDÓK!!!!!!!
2014. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!