Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő férfiak: Ha a feleségetek...

Hívő férfiak: Ha a feleségetek egyszer előállna azzal, hogy megszállta a Szent Lélek, hinnétek neki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Hívő vagyok nem pedig hülye.
2012. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

első kedves ha hívő vagy miért olyan nagyon durva ha a szentlélek a feleségedet betölti?

nemhogy örülnél

2012. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%

Máté 7:16 Gyümölcseikről ismeritek meg őket. Vajjon a tövisről szednek-é szőlőt, vagy a bojtorjánról fügét?


Galata 5:22 De a Léleknek gyümölcse: szeretet, öröm, békesség, béketűrés, szívesség, jóság, hűség, szelídség, mértékletesség.


Szóval az állítás igazsága így mérhető le :)

2012. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Gondolom itt a Mária "féle" "megszállásról" beszélsz, igaz?
2012. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,arról.
2012. jún. 28. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki ezt elhiszi, annak azt is el kell hinnie, hogy az ő gyereke (mármint a feleségéé)


-vagy az eredeti Jézus második megtestesülése lesz,

-vagy pedig egy másik személy, akinek azonban legalább akkora üdvtörténeti jelentősége lesz, mint Jézusnak.


Bár én nem vagyok keresztény, meglátásom szerint egyik gondolkodásmód sem fér össze azzal, amit ma kereszténységnek hívunk, és ezért nem sok "hívő férfit" fogsz találni, aki ilyen körülméányek között hinne a feleségének.

2012. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hidd el neki!
2012. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (ha már Mária szóba került): ha Józsefnek "járt" egy angyaltól való megerősítés Istentől (Máté 1:20), akkor én azt mondanám, hogy alap, hogy nekem is jár. :) Másképp biztos, hogy nem hinném el, főleg, hogy keresztény hívőként nem gondolom, hogy lesz még olyan nő valaha, aki a Szentlélektől fog megfoganni.
2012. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végre feltárulna a szent lélek "genomja",a DNS teszt után.

Tudományos áttörés lenne!!!:):):)

2012. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Kideríteném,hogy kapcsolatban áll-e a Hit Gyülekezetével,ezzel egy időben elzárnám a kosztpénzt és a bankkártyámat!

Amennyiben a gyanúm beigazolódna,komoly revízió alá vetném az elméjét,hogy van-e még remény emberi életet folytatni vele!


Sok sikert az agymosás eltüntetéséhez!

2012. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!