Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz azokkal akik nem a...

Mi lesz azokkal akik nem a keresztény istenben hisznek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Mégis, mi lenne?

Semmi. Ugyanaz lesz velük, mint akik a keresztény Istenben hisznek, vagy, mint azokkal, akik tudják, hogy nagy I-vel kell írni Istent.

2012. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
57%

Miért, mi kéne, hogy legyen?

Ezzel az erővel mi lesz azokkal, akik nem buddhisták, nem szunniták, nem izraeliták, nem iszlám vallásúak...?

2012. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
a pokolban fogok égni de vállalom
2012. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Salx Narval ***** válasza:
61%
Senki nem tudja a választ, hiszen a hit mibenlétének a határát feszegeti a kérdés, én bízom benne, hogy az úr igazságosabb, mint a hívei és az emberi értékek fölött dönt, nem pedig a vélt emberi észjárás szerint. Magyarul, hiszem , hogy minden embert az értékei, élete, és nem az éppen számára megadatott, ill, gyakorolható, hit szerint ítéltetik. Szerintem ő nem azt kéri, hogy vallást válasszunk vakon és jól döntsünk, hanem azt, hogy higgyünk benne és a művét csodáljuk, ne az álságokat.
2012. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szeretettel többre mennétek, mint gondoljátok. Sajnálom, hogy nem értettetek meg.
2012. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Vallásos-e Isten egyáltalán? Már úgy értem, hogy a cselekedetek alapján ítél és nem az alapján, hogy melyik vallási gittegylet tagja volt az ember.


Józan

2012. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Salx Narval ***** válasza:
51%
Kedves utolsó, te sem leszel népszerű.:D Azt én hiszem csak, hogy Isten az értékek és a szívek után ítél, egy vallásos ember elsősorban a saját hitét tartja szem előtt, másodlagos minden emberi érték számára.
2012. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mulder614 ***** válasza:
88%
Nincs olyan hogy keresztény Isten. Csak Isten van.
2012. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia szerint Isten mindenkit igazságosan fog megítélni. Nem igaz, hogy a nem keresztényeknek "annyi".
2012. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Mk 16,16 - Aki hisz és megkeresztelkedik, üdvözül, aki nem hisz, az elkárhozik."


Bár Jézus más kijelentései alapján lehetnek kivételek de úgy általában ez lesz.

2012. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!