Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a pápa ismét keresztes...

Ha a pápa ismét keresztes háborút hirdetne, csatlakoznál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 08:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

@ Tom Benko:


Okay, akkor csak az ismerőseiden kívüli usereknek vagy anonim.

A stílusodról pedig már beszéltünk egyszer, a hozzáállásod nagyjából ugyanez volt, csak részletesebben adtad elő magad...


A véleményemet gondolom, tudod; én pedig azt tudom, hogy téged ez baromira nem érdekel. :P

Mindenesetre őszinte részvétem a tanítványaidnak. Szép példát látnak maguk előtt. Ráadásul valószínűleg sokan még vagánynak meg hű-de-jó-fejnek is tartanak emiatt...

Hiába, az ifjúság nevelése tényleg fontos dolog. :P

2012. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon a 12, 16, 19, 20 és 21-s választ ajánlom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


Ez magyarázatot ad arra, hogy keresztényi értelemben helyes-e a hadviselés. Aki megcáfolja a bibliából, tegye meg. De krisztusi szellemben próbálkozzon és az Írások alapján! Én ezért nem csatlakoznák a kiírt kérdés szerint egy újabb pusztításhoz.

2012. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 nina94 válasza:
A keresztes hadjáratok mind a pápa hatalmának növelését szolgálták és mind ezt a kereszténység ideálja mögé rejtve. Közben csomóan szenvedtek miatta. Egyiknél a gyerekeket akarták felhasználni, ezért Franciaországból összegyűjtötték őket és magukkal hurcolták a papok. Egy csomó még útközben elpusztult. Mondhatom szép és mindez csak mert a pápa szerint a gyerekek lelke tiszta. Hülye aki egy ilyenen részt vesz. Az csak a saját dicsőségét akarja...
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!