Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Előfordult mar veletek, hogy...

Előfordult mar veletek, hogy egy olyan ember akinek más volt a vallása mint a tiéd Pokollal fenyegetőzött vagy meg akart téríteni téged az ö hitére?

Figyelt kérdés
Velem nagyon sokszor, de többnyire meg tudtuk beszélni a dolgot békességben, ha pedig nem, azonnal otthagytam a személyt
2012. máj. 25. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A vérevés tiltása a Bibliában van, több helyen is, tehát nem JT-kitaláció.


Számomra ez azért érdekes, mert gyerekként én is nagyon szerettem a véres hurkát; most meg valahogy attól is émelygek, hogy rágondoltam, ahogy írom...

Pedig eredetileg azt akartam írni, hogy nem emlékszem, mikor jött a változás; de szerintem senki nem nyomta rám, hogy márpedig ezt nem szabad.

Más véres kajákról nem is beszélve, mert azokat soha nem is szerettem (pl. sült vér, angolos steak).

2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!