Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Bibliaban mi szol a megcsala...

A Bibliaban mi szol a megcsalasrol? Megbocsajtando dolog?

Figyelt kérdés
Én vetkeztem, de nagyon nagyon megbantam, azóta ugyanavval a férfivel vagyok és a felesége. Ez még eskuvo előtt történt és azóta miota megtettem vagy amikor örök hűséget fogadtam soha nem vetkezem ellene, soha többé nem teszek ilyet, mert nagyon szeretem.Csak ne emesztenem magam. Annyi ima van mögöttem a vetkemrol, de nem mulik a buntudat
2012. máj. 7. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Isten a kereszthalállal megváltott téged is a bűneid összes következménye alól.

Úgyhogy legfeljebb minden vasárnap megbánod:)

2012. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam a páromnak és megbocsájtott,mert tudja ő is vétkezett ellenem csak nem feltétlen ezt,hanem sok mást és én is megbocsájtottam.Annyi,hogy nem a teljes igazságot mondtam el neki,mert a részleteket kihagytam.Szóval nem hazudtam csak megkíméltem a részletektől.
2012. máj. 8. 17:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Oh, yeeaahh... :)

Izé, Hallelujah. :)


Tényleg klassz, örülök, hogy bátor voltál. És bölcs is, mert tényleg nem a részletezés a lényeg, hanem az őszinteség; és az, hogy meg tudtok bocsátani egymásnak és magatoknak is.


Még egy dolog jutott eszembe: Imádkozzatok együtt rendszeresen, az nagy áldás szokott lenni házaspároknál (is). Isten be tudja gyógyítani a sebeket, és egy teljesen új lendületet tud adni a kapcsolatnak. A Biblia szerint a hármaskötél nem egykönnyen szakad el. :)


Ja, és hallgassatok egy kis zenéket; most nem állítottam össze külön listát neked, válogass innen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


Üdv. :)

2012. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!