Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegye, ha kezdek visszasül...

Mit tegye, ha kezdek visszasüllyedni a régi bűnös életembe? Ha nem tudok gyónni?

Figyelt kérdés

Tavaj, május 1.-n megkaptam az igaz hit ajándékát. Úgy vélem, ezt nagyrészt köszönhetem az aznap boldoggá avatott II. János Pál pápának. Egy hónappal később nagy szükségem is volt a hitre, mivel az apám nagyon gyorsan (1,5 nap alatt) itthagyott minket. Sokat segített a hit, hogy elviseljem ezt a csapást.

Mára viszont, belefeneklettem újra a bűn világába, és húsvétkor még gyónni sem tudtam elmenni. Egyszerűen eltűnt a lelkiismeretem! Minden, amiről tudtam, hogy bűn, természetesnek, és normálisnak tűnt!

Olyan az egész, mintha Isten segíteni akart volna, mikor bajban voltam, és utána azt akarná, hogy felé se nézzek, addig, amíg nincs újra baj!



2012. ápr. 16. 19:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Mindenesetre ma már elfogadom például a pápa tévedhetetlenségének elvét. Vagy az abortuszellenességet, vagy a gyermekkori keresztelést."


Nagyjából felsoroltad azokat a témákat amelyekben régebben én is elutasítottam az egyház álláspontját, most pedig újra elfogadom.

2012. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!