Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segítségre van szükségem, és...

Segítségre van szükségem, és úgy hallottam sokaknak segített a szcientológia. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szakítottam a barátommal akit most nemtudok elengedni, egy nős férfival csaltam, sok más ember mellett, nem találom a harmóniát az életemben, már öngyilkossági kísérletem is volt.... kell egy segítség....

szerintetek a szcientológia segíthet?


2009. jún. 19. 18:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ingadozó a hangulatom, nem találom a helyem, a barátaim körében sem.... valahogy csúszik ki alólam a talaj
2009. jún. 19. 18:22
 2/26 anonim válasza:
85%
Lehet h segítene,de szerintem akármelyik vallás segítene. Nekem nem túl szimpatikus ez a szcientológia. A tööbi vallás 'olcsóbb', nem ennyire üzletszagú.
2009. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem segíthet, akkor már inkább egy pszichológus. Szerintem a fő gond, hogy nem nézel szembe a problémáiddal, csak menekülsz előle, közben sajnáltatod magad. Másnak is vannak rossz időszakai, szakított már a barátjával stb. De ne is reméld, hogy más fogja megoldani helyetted a gondjaid, ezt neked kell. Beléphetsz te akárhova, attól még nem leszel boldogabb.
2009. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy másik vallást,de a szcientológia nem jó.Túl erőszakosak,és pénzéhesek.Nem a hit és a segítés a legfőbb náluk,van olyan ország.ahol nem is engedik őket működni.
2009. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

A pénztárcádat segítenek könnyebbé tenni...

Keress mást!

2009. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
A lelkiek mellett még anyagilag is tönkre mehetsz...
2009. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Ne vallásban keress megoldást, a problémáidat neked kell megoldanod.
2009. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

A szcientológusokat mindenképp kerüld el, szörnyű egy banda. Akkor már inkább a Krisnások, vagy még inkább a buddhisták.


De a legjobban tényleg akkor jársz, ha egyszerűen kivesézed a helyzeted, kielemzed az életed, hogy mi a bajok forrása és orvoslod azokat. Ha pl. rossz gyerekkorod volt, akkor fel kell ismerni ennek a tényét, aztán túl is lépni rajta, és felelősségteljesen a saját kezedbe venni a dolgaidat. A saját döntéseidért te vagy a felelős.

2009. jún. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
nekem van két szcientológia könyvem is, amit rámtukmáltak, megpróbáltam elolvasni, de 20 éves egyetemista aggyal sem fogtam fel a lényegét, nekem túl bonyolult és értelmetlen, ha ilyesmibe szeretnél belekezdeni és az elméddel szeretnéd gyógyítani magad, inkább egy agykontroll tanfolyamot ajánlanék neked, hidd el, az többet segít és oda elég elmenned egyszer és nem kell megvenned egy könyvet valahányszor találkozol egy agykontrollossal...
2009. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

olvasgasd:


[link]

2009. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!