Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te miben hiszel?

Te miben hiszel?

Figyelt kérdés
Szerintem ahány ember annyi vallás(szinte).Olyan válaszok nem kellenek, hogy azt hiszem, iszok még egy sört.. köszi:D

2012. márc. 22. 11:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
I BELIEVE I CAN FLY
2012. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
Önmagamban.
2012. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Akkor több mint 7 milliárd vallás van a Földön?

Tyűha az nem semmi. Na ezt alapul véve döntsd el melyik az igazi. :)))))))))

2012. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

A szeretetben hiszek és saját magamban.

Meg abban, hogy magától nem lesznek dolgok és halál után nem szűnök meg. Legalábbis az elmém biztos nem. Különben semminek nincs értelme. Természetesen kutatom, hogy mi az igazság és probálom ésszel megérteni, de eddig még nem sikerült.

2012. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Bocs a kérdésért, de mit jelent a szeretetben hinni? És önmagunkban?
2012. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%

Nincs "IGAZI" vallás, csak vallások vannak, amelyek közül ki lehet választani, hogy kihez mi illik a legjobban. Sajnos a legtöbben beleszületnek egy vallásba, vagy épp a materializmusba.

Sokmindenben hiszek: megvilágosodás, újraszületés, szabadság, hogy az az élet értelme, amit mi adunk neki, hogy nincs egyetlen, mindenkire érvényes igazság, hogy mindenki szabadsága addig ér, amíg el nem éri a másikét, hiszek abban, hogy az ember élhetne gyilkolás és pusztítás nélkül is (de soha nem fog), hogy az ember képes meghaladni az emberi mivoltát, hogy csak a szenvedésen keresztül lehet fejlődni...

2012. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

70% -os válaszóval nagyon egyet kell értenem.

Az a gond, hogy ez van a politikával is.


Mit jelent hinni?:)

Egyébként jó volt a kérdés és jogos..

A tetteimért én vagyok a felelős és rajtam múlik a jövőm. Senki sem irányít, nincs szükségem vezetőre.

Természetesen szívesen tanulok más emberektől. És valóban van egy kis hiba ebben, hogy csak rajtam múlik a jövőm, mert ott a többi ember, aki befolyásolhatja azt.

De csak a szeretetnek látom az értelmét, ha hinni kell valamiben. Mert az az egy dolog, ami biztos nem káros.

Nem tudom, hogy mi az élet értelme és mi van halál után. Úgy hogy csak hinni tudok. Nehéz ezt megfogalmazni.

Abszolút nem látom értelmét a rombolásnak.

Kb azt értsd alatt, ami 70%-os írt.

2012. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tartozom semmilyen felekezethez, mert nem szeretem, ha megszabják, hogy hogyan higgyek, mit képzeljek bele és hogyan imádkozzak. Én hiszek a teremtőben, de engedtessék meg, hogy ezért ne kelljen egy csoportba zárva éreznem magam.
2012. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mindent szabad, amíg nem káros a másik emberre.

Segítjük egymást a tudomány érdekében és nem pusztítjuk a tudománnyal.

Nem bántjuk a másik ember lelkét és testét.

Semmiben sem hiszek lényegében csak ennek látom értelmét. Pedig semminek sem látom, mert semmi sincs logikusan bebizonyítva, hogy mi.

D

2012. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
28%

82% -osnak is ment a zöldkéz.

Én csak azt tudom, hogy maguktól nem lesznek dolgok. De ha lettek sem látom értelmét elrontani. Abban meg nem hiszek, hogy valami irányít minket gondolkodás nélkül.

2012. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!