Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért állak hozzánk úgy a papok?

Miért állak hozzánk úgy a papok?

Figyelt kérdés
Úgy viselkednek velünk a katolikus papok mintha szörnyek lennénk akiknek az a feladatuk hogy őket akadályoztassuk a fejlődésben.

2012. márc. 21. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kikhez?
2012. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
világiakhoz
2012. márc. 21. 22:34
 3/14 A kérdező kommentje:
belézugtam ,megmondtam neki és most szörnynek hisz
2012. márc. 21. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Mert arra vannak nevelve,hogy csak nekik van igazuk és mindenki más hülye erről szól a vallás. Van aki tolerál mást van aki megvet ő az utóbbi.Ha meg csak eggyel történt ne általánosíts.
2012. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szabad köze állnia senkihez. Gondolj csak bele, úgy éled az életed, hogy nem is gondolsz sem a szerelemre, sem a nőkre (esetedben férfiakra), esküt tettél, hogy egyedül fogsz élni és jön valaki, aki beléd szeret. Szimplán nem akarja magát kísértésbe vinni. Kb ennyi.
2012. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan is visszalehet utasítani valakit nem kell "leszörnyezni"
2012. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Ez valóban elég durva, főleg, hogy az ember az érzéseit nem irányíthatja. Légy vele megértő, szerintem baromi nehéz volt ezt mondania és valszeg csak nem akarta, hogy legyen folytatása, bár a szörnynek való titulálás helytelen volt.

2012. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Többen panaszkodtak már ilyenek miatt. Alapvetően a le nem küzdött önző emberi természetük miatt viselkednek így, amelynek naponta meg kellene szentelődnie Krisztus értük is meghozott áldozatában...

De sajnos magával a katolicizmussal is nagy bajok vannak. Alapvető módszereik közé tartozott a történelem során, hogy a hitet hatalmi szóval, sokszor fizikai erőszakot is alkalmazva, a mindenkori államhatalom segítségét is igénybe véve igyekeztek fenntartani az emberekben.

Nagyon jól tudjuk, hogy a keresztény vallás alapítója és mindenkori egyetlen vezetője, Jézus Krisztus ilyen módszereket SOHA nem alkalmazott!!!

2012. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Még hogy az ember az érzést nem irányíthatja...


Kiderülne, hogy transzvesztita a párod és AIDS-es is, akkor is szeretnéd?


Na ugye...

2012. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok, most nézem, hogy mivé fejlődött közben a dolog míg a válaszomat írtam...

Az a helyzet, hogy ez neki maga a KÍSÉRTÉS, ami ellen kézzel-lábbal hadakozik, de az látszik, hogy nem tudja normálisan kezelni a helyzetet..

2012. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!