Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi hogy állnak az...

Jehova tanúi hogy állnak az ősember témához?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%
Drága 13:42-es!Én nem pénzért vettem az érettségi bizonyítványomat,sőt még a gyermekorvosi diplomámat sem!!!!!!A kérdés az volt ,hogy hogyan állnak az ősember témához.Ténylegesen tudom,hogy miben hisznek .Nem az evolúcióban!!!Sőt tovább megyek,én orvos létemre sem hiszek az evolúcióban.Lehetetlen lett volna,hogy a semmiből kialakuljon az élet!!!Ha már a különböző bizonyítványoknál tartunk,jobb lenne ha megnéznéd a tiedet!
2009. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem nem úgy tűnik, mintha iskolázott lennél. Utalnak erre a halmozott írásjelek is, de legfőkébben az a baromság, amit az előző hozzászólásodban leírtál. Na de mindegy, inkább nem is kezdek el magyarázkodni. Járj utána kicsit, hogy az evolúció pontosan mit is takar, mennyi ideig tart, és akkor majd talán rájössz, hogy miért nem fejlődünk ki mostanában majmokból (???)... megáll az ész
2009. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11%
Bár lehet,hogy a te ősöd majom volt az enyém biztos,hogy nem!
2009. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

...és itt most megintcsak az jön, hogyha tényleg iskolázott lennél, akkor tudnád, hogy nem a majmoktól származunk, hanem a majmok és az emberek egy közös ősétől, amely faj már kihalt. Nem figyeltél történelemórán? Ja bocs, biztos hittanra jártál helyette, ahol mindenféle meseszerű kitalációval tömték tele a kis tyúkeszedet.


És ilyen embereknek adnak gyermekorvosi diplomát. Csak reménykedni tudok benne, hogy nem kézrátétellel gyógyítasz vagy egyéb isteni segítséget vársz a munkád során, és hogy a való életben kicsit racionálisabb vagy.

2009. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom,hogy te hová jártál iskolába,de nálunk is volt történelem óra,sőt tovább megyek,még figyeltem is történelem órán.Igaz,hogy nem voltam kitűnő tanuló belőle ,de azért egy erős négyes szintet megütöttem.De figyeltem biológia órán is ,és figyeltem még ,9 évig biológia és kémia órán is.Ezért tudom össze hasonlítani a két dolgot.Amit az iskolai tanulmányaim alatt megtanultam,megtudtam,és megtapasztaltam,mind arra mutatnak ,és arra engednek következtetni,hogy nem az evolúció során jöttünk létre.Nem jártam hittanra sohasem,még gyermekként nem foglalkoztatott egyáltalán a hit és a vallás.Arról nem tehetek,hogy neked ezek meseszerű dolgok,mindenki saját magának dönti el,hogy miben hisz.Ez a te dolgod.A gyermekorvosi diplomámat nem a hitbeli meggyőződésem miatt kaptam,hanem a tudásom után.Reménykedned viszont nem kell ,mert a megszokott módon gyógyítom a gyermekeket,semmiféle kézrátételről nincs szó.Az ilyesfajta gyógyításban sohasem hittem,a másik pedig az,hogy ezek a gyógyítások mindd sátántól erednek.Kívánom azért neked,hogy egyszer te is megtapasztald ezt az érzést amit én is és még sokan éreznek,akkor majd jusson eszedbe amiket erre az oldalakra írtam.Bocsánatot kérek,ha megbántottalak valamikor is,de nem volt szándékos!
2009. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%
Mi is ősemberek vagyunk.Ajövő régészei a mi számítógépeinket fogják kapirgálni a föld alól.Ezt még egy Jehova tanújának is be kell ismernie.
2010. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Na igen a kérdésre adott válasz engem is érdekelne, de eddig senki nem írta le.

Meg az is érdekelne, hogy mi a véleményük a dinoszaurusz és más ős állat maradványokról. :)

Az ördög találmánya, vagy hazugság.

Kíváncsi leszek mit szólnak mikor klónozzák az első kihalt állatot.

Egyébként az ősember külsejét nem csak kitalálták, hanem a dns-éből állapítják meg, elég nagy pontossággal.

[link]

2010. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem beszélve a csontdarabokból amikből egész jól kirakosgatták, hogy milyen lehetett egy ősember. Mellesleg elképzelésem sincs, hogy miért érzik páran olyan degradálónak elfogadni azt, hogy bizony közünk van a majmokhoz. Sok ember még most sem értelmesebb egy jóvágású csimpánznál. Hogy miért nem fejlődünk tovább? Mert a körülményekhez képest a legtökéletesebb formánkat értük el. Én nem bántom azokat akiknek kell valami, hogy reggel nyugodtan nézzenek a tükörbe. Én is HISZEM, hogy van valami nálunk sokkal nagyobb erő ami befolyásolja a mindennapokat ugyanakkor TUDOM, hogy nincs. Én már csak ilyen skizofrén alkat vagyok, de legalább nem erőszakoskodom senkivel.
2010. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!