Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Holnap életem második gyónása...

Holnap életem második gyónása lenne 37 ffi vagyok hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 18:27
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

bármilyen bűnt elmondhatsz és bár mennyit ha feltétlen el akarod mondani egy ismeretlen papnak amihez szerintem semmi köze.

A lényeg hogy mindig a végén mond hogy HAZUDTAM!!!

2011. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Miért mondjam?
2011. dec. 26. 18:20
 23/39 anonim válasza:

Nekem már az is élmény, hogy hírlevélben kaptam meg a linket ehhez a kérdéshez...


Én nem vallanám magamat hívőnek, inkább nevezem Big Bang-nek a kezdetet (fizika bsc-s vagyok...), de ha már vannak akik ebben hisznek, de rendesen, akkor én nem vagyok ellenük...


(picit vallásellenes vagyok, amikor a vallási okok miatt kezdődnek háborúk, de kb ez van a politikával is...[ ezértis nem szavazok])



VÁLASZKÉNT: ha menni akarsz menj, és kérj segítséget az ottani paptól, legfeljebb hazamész, és ténylegesen összegzel, vagy elmész többször, ha eszedbe jutnak a régi dolgok...

De tényleg most én ezt 27-én írom...: miért nem mentél még el tegnapig?

2011. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Most jó hogy nem sürgeted a gyónni vágyót. Meg aztán ha tényleg elmegy mostanában, gondolhatja, belefér még pár friss bűn.

2011. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Na, mond már el, mit kell meggyónnod!!! Miért nem írod ide?


Ugyanaz ha itt mondod el, mintha a papnak tennéd! Vagy tán a pap a nap végén összefoglaló jelentést tesz az Úrnak??? Szerintem nem, mert a papírforma szerint amit mondasz azt a nagyfőnök hallja, ebből következik h látja is. Szóval ide is ideírhatod és akkor is megtudja, már ha nem látta akkor amikor elkövetted, bár állítólag ő mindent tud. Szóval akkor miért is kéne elmondanod? De ha már el kell, akkor ide is megteheted.

Szerintem az egyházat érdeklik a stiklik ezért találták ki a gyónást. Nameg h azt képzeld h ettől megtisztulsz. Vagy akkor ez lelkiismereti dolog? De akkor megint jön a kérdés h minek kell ehhez pap?

Amúgy meg az számít csak bűnnek ami a bibliában van? Benne van pl az adócsalás? Vagy a záróvonal átlépése? Mert gondolom ilyeneket is bevallanál. De akkor ki szerint ítéltetik meg h mi számít bűnnek? Ha a társadalmi elvárásoknak megfelelően számít a bűn akkor miért nem a rendőrségnek gyónsz, vagy a jegyzőnek? Ott is megkapnád a bűntit! :) Az biztos komolyabb lenne mint pl h mondogass mondókákat hússzor. :)

Amúgy hogyhogy csak 37 évesen kezded el? Azt is meggyóntad elsőnek, h eddig nem gyóntál? Vagy elmesélted 37 év bűneit? Gondolom mondtad h nem emlékszel mindre így sanszos h csak kb 0,5%-át tudod felidézni, így a miatyánkok számát majd a pap szorozza fel 200-al plusz a kamat, és akkor minden oké lesz. :)

2011. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
aha
2011. dec. 30. 11:24
 27/39 A kérdező kommentje:
Gyónom a mindenható Istennek és nektek testvéreim hogy 18 éve ezeket a bünöket követem el .Amit csak el tudtok képzelni.Jó nem vagyok gyilkos meg ilyenek de ,ritka szemét módon éltem.Általános - loptam, csaltam, hazudtam, szüleimet rengetegszer meg bántottam .Sok embernek csalódást okoztam viselkedésemmel .Ittam ,dohányoztam.Munkámat sokszor trehányul végeztem csoda hogy a nagy arcom miatt nem rúgtak ki ,köszönet ezért pár embernek .Pár éve hogy próbálok teljesen még változni .Szerintem sikerülni fog .És végezetül köszönöm nektek ha el olvassátok és nem irtok butaságokat AMEN
2011. dec. 30. 15:35
 28/39 Ozmium42 ***** válasza:
Te egy politikus vagy.
2011. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
nem nem
2011. dec. 30. 16:32
 30/39 Ozmium42 ***** válasza:
Akkor viszont jó politikus lenne belőled, ha mégsem sikerülne a nagy megváltozás. :)
2011. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!