Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csinaljak? Nem tudomn ezt...

Mit csinaljak? Nem tudomn ezt mivel magyarazni! Lehetoleg ateistak ne valaszoljanak kerdesemre, nem szeretnek gunyolodast olvasni.

Figyelt kérdés
Kereszteny vagyok,es mostanaban es regebben is sokszor bunbe esek.Nem tudom valamiert meghuzni a hatart.Tudom hogy csalodast es fajdalmat okozok Jezusnak,megis nem tudom miert,folyton,rendszeresen bunbe esek.Hanyni tudnak magamtol.
2011. dec. 18. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

János I. levele 1.rész 8-10


"Ha azt mondjuk, hogy nincsen bűn mi bennünk, magunkat csaljuk meg és igazság nincsen mi bennünk.


Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz, hogy megbocsássa bűneinket és megtisztítson minket minden hamisságtól.


Ha azt mondjuk, hogy nem vétkeztünk, hazuggá teszszük őt, és az ő ígéje nincsen mi bennünk. "


Üdv: L

2011. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen vallású vagy?
2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Katolikus.
2012. jan. 13. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!