Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha imádkozunk és szívből...

Ha imádkozunk és szívből szeretnénk vmit, Isten megadja?

Figyelt kérdés

Én már jó ideje minden este imádkozom, azért az emberért, akibe szerelmes vagyok. Sok mindent kértem már Istentől vele kapcsolatban. Hogy vigyázzon rá. h szerese, h találjon neki párt, h tartsa meg egészségben, h velem legyen, h engem szeressen.

Pár napja elmondtam ennek a ffinek(25), h szeretem. Ő azt mondta, h kedvel és tetszem neki, de nem tudja ezt viszonozni.

Ha imádkozom Istenhez, és csak erre kérem őt, segít? Segíteni fog nekem? 19/L


2011. nov. 24. 14:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Javítom: a kérdésben nem valamit, hanem valakit.
2011. nov. 24. 14:49
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
nem
2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért? Miből gondolod?
2011. nov. 24. 14:51
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
ehhez nem elég az ima, ha ő nem szerelmes akkor imádkozhatsz életed végéig akkor sem fog szeretni.
2011. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos ez nem így működik.
2011. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Értem én, de elárulnátok nekem, h akkor hogyan?

Nem szeretnék szemtelenkedni, de érdekelne.

2011. nov. 24. 14:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény mindenhatót jól megkevered, mert igazából magad sem tudod mit szeretnél. Hogy találjon neki párt? Hogy téged szeressen? Először fogalmazd meg magadnak, hogy mit is szeretnél pontosan. Lásd magad előtt a végeredményt, amikor teljesül. De még ez sem garancia, mert Isten aki többet tud nálad, nem biztos ,hogy Őt szánta neked, hanem majd valaki mást, akivel még boldogabb lehetsz. Én is szerelmes lettem egy pillanatra a Carbonfools énekesébe, de nem áltatom magam :-DDDD Nézd. A pasi elutasított téged. Legyen benned büszkeség, te megtettél mindent, talán többet is mint kellene, bennem nem lenne bátorság férfinak szerelmet vallani, szóval ezek után ha kitartó vagy, vársz még egy picit, hátha megmozdítottál benne valamit, ha nem, akkor tedd túl magad rajta.
2011. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két dolgot vegyél figyelembe:


1. Isten bármit megad Neked, ha egyezik az Ő akaratával. Ha más tervei vannak veled, nem fogja.


2. Ott van még a szabad akarat is. Ha a másik fél nem akar tőled semmit, Isten nem fogja kényszeríteni.


Inkább ne konkrét személyért imádkozz, hanem a hozzád való társért.

2011. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
épp azzal van elfoglalva hogy hol okozzon nagy természeti katasztrófát, ahol lesz pár túlélő és mindenki neki köszönje meg, hogy túlélte.
2011. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Azért kértem így össze-vissza mindent Istentől, mert tudtam, h ez a férfi eddig még nem szeretett belém. És próbáltam feledni, azért kértem, h találjon neki párt, h ne legyen magányos(mert most az) és, h biztos kezekben legyen.

De most már 100%-an csak arra kérem Istent, h segítsen nekem. megígértem neki, h örökké szeretni fogom, még akkor is, ha megbánt. De arra kérem őt, h adja meg, h ő legyen a párom és megígértem Istennek,h vigyázok rá. Legyen egy biztos kapcsolatunk, szeressük egymást és vigyázzunk egymásra. Egy biztos, rám mindig számíthat.


Nekem is tetszik a Carbonfools énekese:D Persze, csak külsőre, helyesnek tartom.

2011. nov. 24. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!