Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezek miért vannak Isten...

Ezek miért vannak Isten közölni akar valamit?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat álmodom Istennel Jézussal.Álmomban meghaltam Istennel beszéltem aztán egy másik álmomban én voltam Jézus.Ezek miért vannak Isten közölni akar valamit? Lelkész akartam lenni de nem vettek fel szerintetek ezek miért történnek.Álmomból felkelve egy sötét alakot látok mindig a TV-m előtt, nem lehet az egy angyal? :O Lehet hülyeség de furcsa
2011. nov. 23. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat nézed a TV-t és így akar figyelmeztetni.
2011. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sötét alak...az angyalok fényesek és szeretetet sugároznak! Ragyognak a békességtől...próbáld ÉREZNI, hogy milyen az az alak.

Szerintem azt jelenti az álmod, hogy úgy is tudod szolgálni Istent, ha nem állsz be az egyházba...az egyház nem egyenlő Istennel.Jézus mindenki szívében ott van, ahogy benned is és az álmod jelképesen ezt mutatta!

2011. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazad lehet
2011. nov. 23. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem imátkozz lefekvés elöt, de ne miatyánkot mondjál hanem ami tiszta szivedböl jön, és ha még ez után is álmodsz akkor tényleg isten akar valamit töled.
2011. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kezd el olvasni a Bibliát.
2011. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tévét.
2011. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megtérésem előtt egyszer én is láttam ilyen sötét alakot ébredés után, de az előtte lévő álom életem legrosszabb rémálma volt.


Ha leírod pontosabban az álmokat akkor szívesen segítek kitalálni hogy mit jelenthetnek. Ha érdekel a dolog írj egy privát üzenetet.

2011. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
10 éve istenfélő ember vagyok és imádkozom minden este a Bibliát meg már elolvastam
2011. nov. 24. 11:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia nos álmok az első egy repülőtéren voltam aszteroidák estek a földre de vissza pattantak a földből az egyik rámesett meghaltam és egy kínai házban keltem fel sokan voltak körülöttem angyalok és mondták hogy vigyek fel valamit Istennek felvittem és beszéltem vele azt mondta sok dolga van nagyon.Másik álmom itt a falumban üldöztek engem mert én voltam Jézus Isten fia és akk beszéltem embrekkel rendőrők kisértek.A sötét alakk mostanában jött vissza sokáig nem volt de előtte évekig én ugy éreztem vmi angyal lehet mert csak a tv előtt áll ha bántana sztem már megtette volna :S
2011. nov. 24. 11:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha kicsit olvasgatod a Bibliát, látni fogod, hogy Isten elhívása nem úgy működik, hogy valaki gondol egyet, hogy ő ez és ez lesz, elmegy egy egyetemre, ahol éveket tanul, elsajátítja a szakmát, majd beáll dolgozni. Nagyon sok (sokszor jó szándékú, de mégis) önjelölt lelkész van, pedig Pál apostol azt mondta, hogy "nem az a kipróbált, aki magát ajánlja, hanem akit az Úr ajánl". Azt gondolom, hogy az életben nincsenek véletlenek. Az, hogy nem vettek fel lelkésznek, valószínűleg benne volt Isten tervében, mert lehet, hogy nem ott képzeli el az életedet.


Az álmaiddal kapcsolatban pedig nekem nem úgy tűnik, mintha Istentől jövőek lennének. Egyrészt a sötét alak jelenléte, másrészt a hamis Istenkép miatt, amit közvetít. Én még senkitől se hallottam olyat, hogy Isten azt mondta volna neki, hogy Neki sok dolga van. Ez a sátán hitetése, hogy azt gondold, hogy Isten egy távoli, elérhetetlen Isten, aki nagyon elfoglalt. Ha ezt elülteti a szívedben, kerülhetsz majd olyan élethelyzetbe, hogy azt fogod gondolni, hogy Isten nem foglalkozik veled, nem törődik a te gondjaiddal, problémáiddal, majd csalódott leszel, és elfordulsz Tőle.


Azt írtad, hogy istenfélő ember vagy, és elolvastad már a Bibliát. De szoktad rendszeresen, minden nap olvasni? Szokott hozzád szólni az Úr azon keresztül? Vagy csak az ilyen zavaros álmaidat akarod megfejteni, hogy vajon mit akar ezen keresztül üzenni neked? Jézus ezt mondta:


"Bizony, bizony mondom néktek: Aki nem az ajtón megy be a juhok aklába, hanem másunnan hág be, tolvaj az és rabló. Aki pedig az ajtón megy be, a juhok pásztora az. Ennek az ajtónálló ajtót nyit; és a juhok hallgatnak annak szavára; és a maga juhait nevökön szólítja, és kivezeti őket. És mikor kiereszti az ő juhait, előttök megy; és a juhok követik őt, mert ISMERIK AZ Ő HANGJÁT. Idegent pedig nem követnek, hanem elfutnak attól: mert nem ismerik az idegenek hangját... Az én juhaim HALLJÁK AZ ÉN SZÓMAT, és én ismerem őket, és követnek engem: És én örök életet adok nékik; és soha örökké el nem vesznek, és senki ki nem ragadja őket az én kezemből. Az én Atyám, aki azokat adta nékem, nagyobb mindeneknél; és senki sem ragadhatja ki azokat az én Atyámnak kezéből." (János ev. 10:1-5,27-29)


Valóban az Ő juhaihoz tartozol, akik ismerik az Ő hangját? Ha igen, akkor Jézus szól neked ezeken az álmokon keresztül? Az Ő hangját hallod? Ha pedig még nem, akkor javaslom neked, hogy olvasd el ezt, talán nem hallottad még így ezt az üzenetet:


[link]


Szeretettel,

Tamás

2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!