Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezek miért vannak Isten...

Ezek miért vannak Isten közölni akar valamit?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat álmodom Istennel Jézussal.Álmomban meghaltam Istennel beszéltem aztán egy másik álmomban én voltam Jézus.Ezek miért vannak Isten közölni akar valamit? Lelkész akartam lenni de nem vettek fel szerintetek ezek miért történnek.Álmomból felkelve egy sötét alakot látok mindig a TV-m előtt, nem lehet az egy angyal? :O Lehet hülyeség de furcsa
2011. nov. 23. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazad lehet Tamás. Végül is ha az álom után látható a fekete alak az is valószínűleg azt jelenti hogy az a fekete alak ültethette el a kérdező fejébe az álmot. És a jó angyalok inkább fehérek szoktak lenni tehát ez is azt támasztja alá hogy az álom egy gonosz szellemtől származik.
2011. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megnyugtató
2011. nov. 24. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha Istennel jóban vagy akkor semmi félni valód nincs a démonoktól. Ezek csak bukott szellemek, Isten összehasonlíthatlanul erősebb náluk. Inkább a démonoknak van okuk félni az istenhívőktől (félnek is egyébként).
2011. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!