Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek összeházasodhat...

Szerintetek összeházasodhat egy keresztény férfi egy muszlim lánnyal?

Figyelt kérdés
...azt tudom h fordítva könnyebb a helyzet (muszlim férfi+ keresztény lány...
2011. jún. 7. 20:35
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"Egyébként milyen nemzetiségű a csajod? " ....jó lenne ha ott tartanánk :)

Üdv csajok!

2011. jún. 8. 22:31
 22/35 anonim ***** válasza:

Felejsd el a lanyt, mivel perzsa, tehat irani szarmazasu!

Az iraniak valoban inkabb megolik a sajat lanyukat, de akkor sem engedik meg, hogy mas nemzetiseguvel kosson hazassagot!

Meg akkor sem, ha Te felvenned az iszlam vallast! Elkepzelheto, hogy sii vallasu.

2011. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ó, te szegény, szerencsétlen pasi!

Téged nagyon megbüntetett az Isten.

Sajnos, itt nincs más megoldás, ha szereted a csajt, akkor elengeded, mert ennek a házasságnak semmi esélye.

Utolsó válaszoló, az nem sí, hanem siíta, vagyis az iszlám siíta ága.

Kérdező, biztosan fogsz találni egy rendes keresztény lányt, csak körbe kéne jobban nézni.

Ha Mo-n nem, akkor javaslom, hogy utazz el Dél-Amerikába feleséget keresni, ott még eredeti formában élik meg a kereszténységet, és az ottani nők nem nagyszájúak, nem öntörvényűek, és ha a pasi mond valamit, nem pofáznak vissza neki.

Üdv: egy keresztény csaj

2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Tudod, itt az a probléma, hogy ez másképp nem fog menni, csak ha valamelyikőtök áttér a másik vallására.

Egy próbát azonban megérne, hogy elmennél a lány apjához, és elmondanád neki, hogy itt, és itt ismerkedtél meg a lányával, és hogy te keresztény vagy ugyan, de nagyon tiszteled a lányt erkölcössége miatt, és szeretnéd elvenni feleségül. Két lehetőség van: kidob az édesapa a francba, vagy azt mondja, hogy jól van fiam, akkor tessék felvenni az iszlám vallást. Ha erre te nem vagy hajlandó, akkor szintén el leszel hajtva a fenébe.

Ha meg felveszed az iszlám vallást, és nem meggyőződésből teszed, hanem azért, hogy elvehesd azt a lányt, akkor egy lelkileg meghasonlot ember leszel, ami a mentális egészségnek nem tesz jót hosszú távon. Az lehet még, hogy a lány keresztény lesz, de akkor meg a lány az életével játszik, de egyáltalán miért is lenne keresztény, ha egyszer muszlimként nőtt fel, és ez a meggyőződése, én sem lennék mondjuk buddhista egy fiú kedvéért. Vagy elfogad így, ahogy vagyok, vagy menjen a francba.

Szóval, kérdező nagyon jól fontold meg, hogy mit csinálsz.

Lehet, hogy tényleg az lenne a legjobb, amit az előző mondott, hogy elengeded a csajt, és majd megtalálod azt a lányt, akit Isten melléd rendelt. Arról nekem fogalmam sincs, hogy Dél-Amerikában milyen esélyek lenének arra, hogy ott keressen feleséget, de üzenem az előző kommentelőnek, hogy ott is vannak ám nagyszájú, öntörvényű, stb. csajok, akik tényleg mindenkinek visszapofáznak, és csak a saját fejük után mennek. Ilyenek mindenhol vannak.

Ez nem jelenti azt, hogyha a kérdező szakít azzal az iráni származású csajjal, hogy nem találná meg a párját, dehogynem, megtalálná, csak idő kérdése, és nem szabad ezen görcsölni, és olyankor fogja megtalálni, amikor a legkevésbé fog számítani rá.

Üdv: egy keresztény lány Dóri

2011. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem nem sértettem meg senkit a leírásommal. Én azt írtam , hogy még nem találkoztam rendes itteni lánnyal. Ez még nem jelenti azt, hogy nincsenek! Persze, hogy vannak, de azért nincs belőlük túl sok, ha engem kérdeztek, mondhatni elég kevés...
2011. jún. 9. 18:37
 26/35 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

A kérdésedre a válasz: nem. Hogy miért nem, azt már leírták az előző kommentelők.

Azt inkább el tudnám képzelni, hogy összeházasodj mondjuk zsidó lánnyal, mondjuk az is egy kicsit problémás lehet (félre ne érts, én nem vagyok zsidó)m csak már hallottam ilyenről.

Van egy buddhista haverom, és megkérdeztem tőle, hogy keresztény férfi összeházasodhat-e buddhista lánnyal, és azt mondta, hogy semmi akadálya, csak kicsit nehéz élete lenne a csajnak.

Hindú lány megint nem jöhet szóba, hogy miért, azt nyilván sejted.

Két lehetőséged maradt: 1. néger lány, 2. dél-amerikai lány az erkölcsösebb fajtából

Hát ennyit tudtam csak segíteni.

Üdv: egy csaj

2011. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Annnaaaaaaa, hány néven írsz még szegénynek különféle véleményeket?? Olyan, mintha lassan már skizofrén is lennél... Bocs.
2011. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ezt a kérdést már jó régen tették fel.

Kíváncsi lennék, hogy a kérdező előrébb jutott-e, vagy lemondott a csajról, vagy mi lett?

Nagyon sajnálom ezt a pasit.

Üdv: 29/L

2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Kedves 29 éves lány és előtte levő hozzászólók! Ismételve mondom, hogy nagyon sok pozitív csalódásom van az itt felbukkanó emberekkel kapcsolatban :)! Köszsönöm a segítőszándékot és a megértést! Nem változott a helyzet aztóa!Egyébként régóta fennáll ez a helyzet: értsd régóta szeretem ezt a lányt! Úgy döntöttem, hogy egy időre elutazom valahova, ahol dolgoznék is..és akkor lehet, hogy legalább nem lenne a szemem előtt ..tehát még véletlenül sem találkoznék vele az utcán. Úgy döntöttem , hogy elfelejtem és egy olyan lányt keresek, akivel le tudom élni az életem féltétételek és akadályok nélkül. Üdv mindenkinek!
2011. jún. 19. 22:36
 30/35 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem el kellene törölni a házasságot és az összes vallást is!
2011. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!