Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pókok a mennybe jutnak vajon?

A pókok a mennybe jutnak vajon?

Figyelt kérdés
Volt egy tarantulám és sajnos előző héten elpusztult. Nagyon szerettem és szerintem ő is engem. Szóval szeretném megtudni, hogy vele is van e terve Istennek odaát.
2011. ápr. 26. 10:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem a kutyám sorsa érdekelne. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom hogy Isten hagyta volna szegényt végleg elpusztulni.
2011. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tyler913 ***** válasza:
Az,hogy az allatoknak van-e lelke,ill. mi lesz a sorsa a halal utan,igen erdekes kerdes,de szerintem a Biblia nem ad ra konkret valaszt.En azt szoktam mondani,hogy nem tudhatjuk pontosan,de mivel minden Isten kezeben van,ezert Obenne kell biznunk.O szamon tartja nem csak az embereket,de az allatokat is,ezert ketlem,hogy erdektelen lenne a sorsuk irant.
2011. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Mondjatok egy olyan dolgot, amit tévesen ír le a Biblia"


Hát, amit nem lehet bizonyítani, arról még azt sem lehet megállapítani, hogy téves-e? ;)

2011. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 dudiska ***** válasza:
A biblia ezt is írja:még egy veréb sem hullik a földre Isten tudta nélkül,számon tartja őket is.Lehet belőle következtetni.
2011. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

a pókok a pókólba jutnak:-)

nyugodj meg,biztos vagyok benne,hogy jó helyen van,és a teremtő ellátja bőségesen tücskökkel,és tarantulabarátokat is fog tudni szerezni magának,még madárpókokkal is le tud spanolni.

2011. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kanóc ***** válasza:
Ezek szerint a tücskök is a pókólba jutnak?
2011. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vagy tücsökként születik újjá!
2011. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
azok a tücskök,akik a pókólba jutnak,azok fekete özvegyek voltak előző életükben,és mivel megették a férjüket,ezért büntetésből tücsökként kell reinkarnálódniuk a pókólban,tehát ugyanaz lesz a sorsuk,mint amit ők tettek a hím pókokkal.
2011. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hollófernyiges ***** válasza:

"Mondjatok egy olyan dolgot, amit tévesen ír le a Biblia"


Természettudományról eléggé keveset ír, de tessék itt van egy:

És monda az Úr Isten a kígyónak: Mivelhogy ezt cselekedted, átkozott légy minden barom és minden mezei vad között; hasadon járj, és port egyél életed minden napjaiban.

Nem tudok róla hogy mostanában port ennének a kígyók :)

2011. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok mindenben téved a Biblia de most ebbe nem menjünk bele, mindenki hisz amiben óhajt.

De ha jól emlékszem a Bibliában eleinte a kígyónak van lába majd Isten elveszi és innentől hason kell csúsznia ami azért mókás, mert biológiai tény, hogy a kígyók másodlagosan vesztették el a lábukat, vagyis az őskígyónak voltak lábai :D

2011. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!