Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pókok a mennybe jutnak vajon?

A pókok a mennybe jutnak vajon?

Figyelt kérdés
Volt egy tarantulám és sajnos előző héten elpusztult. Nagyon szerettem és szerintem ő is engem. Szóval szeretném megtudni, hogy vele is van e terve Istennek odaát.
2011. ápr. 26. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ők a pók mennybe kerülnek.
2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
A mormon szentírások szerint minden ami/aki él, annak lelke van, azt egy Istentől származó lélek eleveníti meg. Hitünk szerint az olyan lelkek akik bűntelenek (mert bűn elkövetésére képtelenek is, miként a 8 évnél fiatalabb gyermek) azok a celesztiális királyságban dicsőülnek meg, vagyis együtt lesznek Istennel a mennyországban.
2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen vallású volt. Egyébként nem a Mennybe jutunk, hanem egyszerűen meghalunk, de amikor visszatér Jézus, feltámadunk, és egy lesz a Menny és a Föld.
2011. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
de ott hidd el nem lesz szükséged már pókra ott sokkal jobb dolgod lesz ;)
2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
az ember nem állat, most végre tudományosan is bebizonyították, hogy a genetikánk 3%ban eltér minden állattól, sőt Darwin elméletet is megcáfolták 2004ben. Mondjatok egy olyan dolgot, amit tévesen ír le a Biblia? ezért köze sincs ahhoz, h hova mennek ők, ahhoz, h hova megy az ember :] ki tudja..
2011. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

"Darwin elméletet is megcáfolták 2004ben"


- Na, erre kíváncsi volnék...

2011. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát egy elméletet nem lehet megcáfolni, csak jobb elmélettel felváltani.

Én még nem hallottam alapvetően új evolúcióelméletről, amely teljes felváltása lehetne a darwini gondolatoknak.

2011. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 yuda ***** válasza:
71%

Pedig én is úgy tudom, a mai evolucionisták gyakorlatilag egy ponton sem értenek egyet Darwin hajdani elméleteivel- de hadd jegyezzem meg, ezek a mai napig sem tudományos tények, mint ahogy sokan állatják, hanem elméletek- bizonyításuk elméleti síkon mozog és ebben inkább hinni kell és úgy elfogadni, ha már nem vagyunk időutazók.. :D

-ezért ha valaki objetíve belegondol, semmivel nem több, mint a vallásos hit...hit ez is, hit az is.

Legyünk őszinték: közülünk bárki hozzá sem tudna a bizonyításához szagolni, csak ezt tanítják a suliban..és bőszen hangoztatják, hogy tudományos és modern- ezzel mindent el lehet adni..majdnem mindent. :D

2011. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Darwin elméletének rengeteg pontját megcáfolták a tudósok ez így igaz. DE az alap feltételezése (a fejlôdésrôl) a legtöbb tudós szerint helyes, szó nincs arról, hogy új elmélet lenne 2004-tôl. Nem is értem ezt honnan vetted... Egyébként az evolúvió kísérletekkel bizonyított (jó nyilván nem az emberig, de pl. sósvízben tudjuk hogy kialakulnak "lények", amik ugyan nem élnek de már szaporodnak és van RNS-ük és DNS-ük is. onnan már csak idô kérdése hogy a szelekcióval az RNS háttérbe szoruljon és láss csodád kész az élet)
2011. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!