Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetnék h elmenjen?

Mit tehetnék h elmenjen?

Figyelt kérdés
úgy érzem egy démon van bennem, mielőtt megtértem ugyanez volt, utána elment s visszajött. Mit tehetnék, hogy hagyjon el? Hol foglalkoznak démonűzéssel, illetve mennyire számíthatok rájuk? Komoly kérdés, és elég kellemetlen.
2011. ápr. 12. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19:19 vagyok. Lehet valahogy privát üzenetet írni Neked? szerintem tudnék segíteni.
2011. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. Jézus napjainkban azokat, akik a nevében démonokat űznek ki, és közben Őt uruknak szólítják, ezt üzeni,: soha nem ismertelek titeket, távozzatok tőlem ti, akik törvénytelenséget műveltek. természetesen ez azt jelenti, hogy vannak olyanok, akik ilyesmivel foglalkoznak. érdekes, hogy ilyen esetekben általában a pénz is szóba kerül. Jézus sohasem kért ellenszolgáltatást a tetteiért. esetedben a biblia alaposabb megismerése segíthet, és Isten nevének a használata az imáidban, ugyanis e világ istene sátán, de a Teremtő, akit a biblia Jehovának nevez, hatalmasabb nála.
2011. ápr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szia, igen íratsz privit nyugodtan
2011. ápr. 13. 11:47
 14/17 anonim ***** válasza:
csak az a baj hogy nem tudom, hogy kell:( nem találom...
2011. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
jajj igen, mert úgy volt beállítva, h ne lehessen. mostmár átálítottam
2011. ápr. 13. 17:15
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves Kérdezö!


Én a szent Szellem által kiüzöm a jezus krisztus nevében a démont aki téged gyötör.

A szent szellemnek van hatalma rá , ugyanis Ö az a szellem aki Jézus Krisztusban volt, és Ö most bennem van , és azokban akik elfogadják .

Irj privát e-mailt, és beszélunk.

2011. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

bocsi, az e-mailem nincs jelen , igy leirom : noemikiraly@freemail.hu

Irjál ha akarsz , majd a skypon is szivesen beszélek veled és segitek.

2011. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!