Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetnék h elmenjen?

Mit tehetnék h elmenjen?

Figyelt kérdés
úgy érzem egy démon van bennem, mielőtt megtértem ugyanez volt, utána elment s visszajött. Mit tehetnék, hogy hagyjon el? Hol foglalkoznak démonűzéssel, illetve mennyire számíthatok rájuk? Komoly kérdés, és elég kellemetlen.
2011. ápr. 12. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy benned van, de lehet, hogy csak környékez. De itt sokkal részletesebb leírásra van szükség.
2011. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tetris ***** válasza:

Bár nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, de én a helyedben segítséget kérnék az egyháztól. Ha megtértél, akkor biztosan ismersz olyan papot, aki most melléd állna, és segítene.

Az is megfordult a fejemben, hogy talán nem is szállt meg semmi, csak depressziós hangulatban vagy. Esetleg kimerültek a vitamin és ásványianyag tartalékaid. Olyan hosszú volt az idei tél!

Egyedül nem tudsz megbirkózni a dologgal? Tényleg többet kellene tudnunk, hogy ötleteket adhassunk a megoldásra.

2011. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, de nagyon rossz energiát áraszt magából. Az előbb azt hiszem próbált kihúzni a testemből, v nem tudom mi, éreztem, mindha menne ki belőlem az energia, szürkének látok mindent. próbáltam immádkozni, de nem ment.

megszállni, nem tudom mennyire lehet nevezni annak, nem sugall gondolatokat már nekem, mióta tudom, h ő ki, csak szorongatja az elmémet

2011. ápr. 12. 17:29
 4/17 A kérdező kommentje:
17:32 nem hiszem, hogy ez depresszió lenne. ismerem a gonosz jelenlétét. már volt benne m 1x, és egyik pillanatról a másikra jött vissza, szóval éreztem azt is. Sajnos gyülekezetbe nem járok, és nem ismerek személyesen sem papot, sem lelkészt(kivéve, akik a sulinkban vannak, dehát az elég gáz lenne sztem, meghogy egyben tanárok is. szal tőlük biztos nem kérek segítséget)
2011. ápr. 12. 17:35
 5/17 tetris ***** válasza:
Esetleg egy szakorvosi segítség nem jöhetne szóba? Én egy pszichoterápiára gondoltam. Ártani biztos nem fog, de talán segíteni tudna abban, hogy ezek a sötét gondolatok elszálljanak, és jobban tisztába jöjj az érzéseiddel.
2011. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szürkén látsz, akkor menj szemészetre, a többire pszichiátert javaslok.
2011. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogy a legegyszerűbb eshetőségből induljunk ki: a te démonod akár így is hívhatják: vitaminhiány.

Az A vitamin hiánya okozhat farkasvakságot (amiről írtál, ennek tűnik), de szemészeten megmondják, hogy konkrétan mi lehet a gond. Vitaminhiány okozhat rossz közérzetet is, vagy ételekkel, vagy mesterséges forrásból (tabletta) pótolnod kell őket.

Ne hidd, hogy a levegőbe beszélek, nekem is volt ilyen depis időszakon, amikkor minden rossz volt, minden fájt aztán elkezdtem természetes, és mesterséges forrásokból bejuttatni c, a, b, d vitamint, magnéziumot, cinket, kálciumot, és néhány hét alatt újra a régi lettem.

Mindenesetre szakorvosi segítséget javaslok (teljes kivizsgálás), létezik iskolapszichológus, ha nem, akkor sem ártana felkeresned egyet, és a szemészetet mindenképp ejtsd útba. Nem démonnal, hanem betegséggel van dolgod!

2011. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Imádkozz. Például a Rózsafűzért. Lehet hogy monoton, és nem tudsz figyelni, de hatásos.

Keress meg egy papot, vannak kifejezetten "ördögűzők"; biztos hogy segítenek...!


Én is imádkozom érted!:)

2011. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az utolsó 3 válaszolónak üzenném, hogy gondolom még nem volt kapcsolatotok Istennel.

uccsó: Nem, az A-vitaminhiányt én is ismerem, én azt kizárnám, mert 3 hete szedek Spektrum imunactiv multivitamint, ami A vitamint is tartalmaz, répát is fogyasztok rendesen. egyébként volt már durva vitaminhiányról tapasztalatom, hogy fél órát kellett csepegjen a perfúzió, és az alacsony vérnyomásom miatt majdnem át kellett vigyenek az intenzívosztályra a háziorvostól. láttam én szürkét, feketét, ájuldoztam, meg minden. ám köszi, h próbáltál segíteni. itt sajnos nem erről van szó

2011. ápr. 12. 19:36
 10/17 A kérdező kommentje:

látom azóta kommenteltek, az előző a 18:53nak szól. 19:19 köszönöm :)

nem tudom, hogyha sikerülne-e találni valakit, aki ilyensmivel foglalkozik, attól félek, h esetleg ha bárkinek elmondanám, pl. papnak s, azt se tudná miről van szó, v hogy álljon hozzá.

2011. ápr. 12. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!