Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények akik nem Jehova...

Keresztények akik nem Jehova tanúi! Aki a Mennyországba kerül, ő tudni fognak, hogy az unokája mit fog csinálni? Vagy igaza van a Prédikátornak, hogy a halottak semmit sem tudnak a földi dolgokról?

Figyelt kérdés
szept. 10. 12:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

#10!


"Ahhoz képest olyan hülyeséget"irogálsz és rágalmazol orcátlanul,még van arcod ilyesmiket írni!


(Én egy református közösség lelkésze vagyok!#9.)

szept. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#11

Én kettőnek is a lelkésze vagyok.

szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

#12.


Nem hiszem azt,amit írtál!


Te tudod azt bizonyítani?...Én igen.

szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

#13

Na mutasd akkor a bármelyik református egyetemen szerzett teológiai diplomád, természetesen név kitakarásával, az nem érdekel. Csak az, hogy mennyire vagy kamus vagy releváns a témában.

szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Az elődöm(Tóth Viktor) a Hit Gyülekezete Főiskolájában,majd a Fullerton Egyetemen végzett. Egyik sem református egyetem. Egy másik kollegám,aki Chicagóban lelkész,Baptista egyetemen végzett.
szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#15

Bocsi, de nem azt kérdeztem, hogy Tóth Viktor melyik szekta főiskoláján végzett, vagy a másik meg nem nevezett. Itt a te végzettséged volt a kérdés, hogy azt bizonyítsd, hiszen annyira hivalkodva írtad, hogy te egy refi gyülekezet lelkésze vagy.

szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

#16.


Mint utaltam rá,nem refi teológián végeztem.

szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem utaltál rá, folyamatosan, minden második kérdésnél azt hangoztatod, hogy egy református gyülekezet lelkésze vagy. Hol szerezted a teológiai diplomád? Hány éves képzés után kaptad?
szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nem tartozik rád.
szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Te tudod azt bizonyítani?...Én igen."


:)

Tehát nem tudod bizonyítani, nem tudsz semmit se bizonyítani, csak azt, hogy egy hazug vagy, aki évek óta próbálja az itteni olvasókat tévútra vezetni adventista nézeteivel. És akinek annyi köze van a reformátusokhoz, mint Mohamednek.

szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!