Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért nem fogadjá...

Jehova tanúi miért nem fogadják el a legvitatottabb hipotézist, az evolúciót?

Figyelt kérdés
júl. 31. 14:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%

9


Ahhoz más ok is kellett, nem az a hiba, hogy egymás mögött helyezkedik el.

júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

#11

Dehogynem, hiszen ha nem együtt helyezkednének el, nem jelentenének fulladásveszélyt. Na most kérdés, egy állítólagos midnenható isten hogyan adhat ki ennyire pancser munkát a keze közül, ami jó pár teremtménye halálához vezetett már? Ennyire nem számít neki az emberi élet?

júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

Őszintén sajnállak, hogy ilyen vádakkal illeted Istent.

Valami nagy baj van nálad....

júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
16%

Mint mondtam, ahhoz hogy fulladás jöjjön létre, annak rendellenes működés az oka, nem pedig az, hogy egymás mögött helyezkedik el.

Ez mindegyik szerv hibás működéséről elmondható lenne, ha az egyik szerv megbetegszik....

júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Mivel szerintem alaptalan mese bármiféle isten, én ugyan nem illetem semmivel. Csak szóltam hogy a te istenképed egy irtó pocsék tervezőt bizonyítana, ha igaz lenne hogy létezik.

A fulladáshoz pedig egy sima félrenyelés is elég, semmiféle megbetegedett szervről nincs szó.

De mellesleg egy mindenható tervezőtől az is ugyanúgy szégyen lenne ha csak olyan szervekre tellett tőle, amik gyakran meghibásodva okozzák emberek halálát.

júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Azt nem tudom,hogy egy JT miért utasítja el,csak azt,hogy egy értelmes ember tudja,hogy a fajok között nincs átjárás,csak a fajokon belüli alkalmazkodás.(Egy egérből sosem lehet elefánt.)
júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

"Azt nem tudom,hogy egy JT miért utasítja el,csak azt,hogy egy értelmes ember tudja,hogy a fajok között nincs átjárás"

Persze hogy nincs, az evolúció nem is erről szól. Ha ennyire nem vagy képben, miért próbálsz beleszólni?

júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
9%

#17.


Talán te tudsz olyan élőlényt,amiből két olyan különböző faj származott,mint pl.az ember és a majom?(Az evolúció elképzelése szerint azonos ősből származik a majom és az ember....Bár bizonyos gyökereknél ez az elképzelés akár létezhet is a gondolkozásuk fejlettségén kiindulva.)

aug. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
A majom nem faj. Faj pl a csimpánz, gorilla, orángután, stb. És nincs köztük semmilyen átjárás, mindegyik a maga fejlődési vonalán alakult ki. Nem is értem, honnan szedted ezt az átjárás dolgot, mikor még csak hasonlót sem állított soha a tudomány.
aug. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
16%

Sziasztok


Egyáltalán melyik evolúciós elméletet véditek?


A folyamatosan kifejlődött?az ugrás szerűen? vagy a ..


Talán tudni kéne ki melyik evolúciós elméletben hisz és ki mit fogad el.

aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!