Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen rendhagyó programokkal...

Bölcsek köve kérdése:

Milyen rendhagyó programokkal készülnek vajon a keresztény egyházak Jézus keresztre feszítésének jövő évben (2025-ben) esedékes 2000. évfordulójára?

Figyelt kérdés

A beavatatlanok és a beavatottak egyaránt azt hangoztatják, hogy Jézus születésének, se pedig kínhalálának pontos időpontja nem ismeretes. A beavatatlan többség véleménye természetesen akceptálható, mivelhogy honnan is lenne fogalmuk olyan dátumokról, amelyeket az érdekeltek konzekvensen elhallgatnak előlük. Miért teszik ezt a beavatottak? Mert ezek az események olyan kozmikus történésekhez kapcsolódtak, melyek nem voltak publikusak a laikus beavatatlanok számára, ezért tulajdonképpen a beavatottak titkolózása is érthető, sőt akceptábilis.


Jövőre, azaz 2025.04.01-én lesz Jézus kereszthalálának a 2000. évfordulója, aki i.e. 8.02.10-én látta meg a napvilágot a kabbalisták által használatos Schemhamphoras (Isten 72 szelleme - [link] ) kozmikus forrásait felépítő égitestek együttállásakor. Ezek az égitestek a keresztre feszítése alkalmával egy T-keresztet alkottak a zodiákusban ( [link] ).


Annyit még megjegyeznék itt, hogy az ószövetségi messianisztikus elképzelések Messiása, Immánuel ( [link] ) szintén egy, a Schemhamphoras kozmikus forrásait felépítő égitestek által alkotott kereszt égisze alatt született 1999.08.11-én, a teljes napfogyatkozás alkalmával, akinek a fellépése legkésőbb 2032.06.08-ig meg fog történni. Ennek előkészítése folyik napjainkban.



júl. 24. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem készülnek, mivel nem akkor történt.
júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Az 1000 éves évforduló jelentősebb volt, és akkor se erre készültek.
júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.
júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Nem készülnek, mivel nem akkor történt."


Ha beavatatlan vagy, akkor honnan tudhatnád..., ha pedig beavatott lennél esetleg, akkor érthető volna, hogy tagadod...

júl. 24. 20:53
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem ettől függ, hidd el, hogy nem akkor történt, ne téveszd meg az embereket, bár amúgy se nagyon van annyira hülye, aki bevenné ezt a sok baromságot.
júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"...hidd el, hogy nem akkor történt..."


Engem nem tudsz meggyőzni, mivel tudom, hogy helyesek a megadott időpontok.


Ellenben ha úgy hiszed, hogy igazad van, rokkolj elő az általad vélt dátumokkal...

júl. 24. 21:17
 7/27 A kérdező kommentje:

korrigálás:


Ellenben ha úgy hiszed, hogy igazad van, rukkolj elő az általad vélt dátumokkal...

júl. 24. 21:18
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul tudod. Amúgy nézd meg egyházi lexikonokban, vagy akár wikin.
júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Rosszul tudod. Amúgy nézd meg egyházi lexikonokban, vagy akár wikin."


Ezeket a laikusoknak érdemes ajánlgatni. Ellenben ha a tényleges dátumokra kíváncsi valaki, akkor a fenti forrásokból meggyőződhet a megadott időpontok helyességéről.

júl. 24. 21:38
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem véletlen, hogy a kettesre nem reagál a kérdező...
júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!