Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tennél, ha nyilvánosságra...

Mit tennél, ha nyilvánosságra hoznák a vallási hovatartozásodat?

Figyelt kérdés

jún. 11. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%
Aki haragszik, az a sötétségben tartja vallását. Aki nem haragszik az a világosság oldalán van.
jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 adenin ***** válasza:
54%

Értem, hogy Magyar Péter aktuális balhéja érdekes számodra, de ez nem a politika kategória.


A kérdésre válaszolva: nem szégyenlem a vallási nézeteimet, nincs miért.

jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Google profilod alapján lenyomozható bármilyen identitásod!
jún. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Vallás szóban benne van, hogy meg vallod. Akkor minek takargatni? Pont az lenne a lényege, bár sokra nem mész vele ha a felekezetedet / vallásodat vallod meg. Valld meg bűneidet Istennek, és valld meg hogy mit tett érted Krisztus, az embereknek. Ez az igaz vallás.
jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Jégszív ***** válasza:
Csak ámulnék és bámulnék! 😊
jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

Nem zavarna, amúgy is vállalom, hogy római katolikus keresztény vagyok.

Én is értem, hogy Magyar Péter és az ATV kapcsán jött ez a kérdés. Alapvetően Tisza-szimpatizánsként bevallom őszintén, szerintem ebben semmi meglepő vagy felháborító nincs, hogy egy Hitgyüli által fenntartott TV-ben hitgyülis szerkesztők dolgoznak. Illetve számomra nem volt új infó, hogy az ATV a Hitgyülihez van bekötve és hogy Németh Szilárd vezérigazgató amúgy Németh Sándor fia.

Ahogy azon sem kéne meglepődni, hogy egy katolikus hírportált katolikusok szerkesztik.

jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%

@16!


Lehet neked ebből ez volt érdekes és emlitésre méltó nézőpont, hogy ki hova van bekötve, de másoknak inkább egyrészről a titkosszolgálati szintű kommunista időket idéző listázás, valamint az, hogy amikor szembesitik a hazugságával akkor nem megy annyira az egyenes beszéd hanem inkább lelép és otthonról listázgat. De hallom utólag rendeződött a konfliktus.

jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
13-as: mivel NINCS google profilom, nehéz lenne.
jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%

18


Bármilyen netes profil adatokat gyűjt rólad minden neten töltött másodpercben, ami visszanézhető!

jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

@19


De ha ezekből valaki listát készitget vallási vagy faji hovatartozás alapján az már problémás etikailag.

jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!