Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha kiderül hogy ateista?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 07:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
57%

nem nem jelentettem ki te degenerált.


képzeld ő agnosztikus és együtt vagyok vele baszod

2023. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
9%

De a 26-28 válaszaiddal már igen.


Szégyen az ateizmusod.

2023. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
12%

Mennyi normális ateista van aki kulturáltan tud kritikát megfogalmazni a kereszténységgel szemben. Nem egyszer bevallottam én is itt, hogy igen, ez jogos ebben igaza van. És jössz te a #26-os ma 20:26 ami lehet törölve lesz valaszoddal így lerombolva a jól felépített érveiket a keresztények hibáiról. Ez a mocskolódás maximum arra jó, hogy ellentéteket uszíts oda ahol igazából nincsenek. Sok hívő- hitetlen párkapcsolat van és működőképes.

Az, hogy le lettél pontozva kereszténygyűlölet miatt a vallás kategóriában még nem azt jelenti, hogy itt senki nem tartja be a keresztény értékeket. Szeresd az ellenséged Jézus tanításaiból nem azt jelenti, hogy bíztasd is.


Amúgy keresztények között ha felültök ilyen kisstílű provokációnak és nagyobb szarral dobáltok vissza ebben a szardobálásban akkor magadra vessetek. Ez a tipikus nem látsz át a szitán jelenség

2023. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
7%

Csak nem törölve lett az egyik kommented?:)


Nyugi, lassan a többi is.

2023. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
57%

at least nem az autizmusom.


és ahogy látom nem fogtad fel miért írtam csak téged utánoztalak hogy lásd milyen vagy.


amúgy ha olyan k*rva nagy keresztény vagy hogy lehet hogy ez alatt a kérdés alatt minimum 7-et megszegtél a tízparancsolatból.


ebből aztán pokol lesz😂

2023. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy nézrm, a 9es válaszban nincs arról szó, hogy minden keresztény klyen, vagy amolyan. Leírg egy hwlenséget. Ja, hogy találva érezted magad? Akkor talán magadban keresd a hibát.
2023. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
57%
33# mondjuk igaz kicsit jobban is fogalmazhattam volna de egy olyan embernek mint a 10#-es nem lehet ész érveket felhozni ebből ért
2023. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
31%

35.


Nem volt más Istenem

Nem vettem hiába Istenem nevét

Megszenteltem az ünnepnapot

Tiszteltem apámat, és anyámat

Nem öltem

Nem paráználkodtam

Nem loptam

Nem tettem felebarátom ellen hamis tanúbizonyságot

Nem kívántam felebarátom házát

Nem kívántam felebarátom házastársát, vagy bármilyen tulajdonát.


Te viszont gyűlölködtél, ahogy szoktál, és a provokációra fogod, pedig ordít rólad, hogy ezeket komolyan is gondolod.


Egy sima bocsánattal ezt el lehetett volna intézni, hogy ,, Igen. Gyűlölködtem a tisztességes keresztények ellen, hazugságokat állítottam erről a szép vallásról, ezért elnézést kérek, és szégyellem az ateizmusomat.,, Kész. Ennyit kellett volna.

2023. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
41%
37. Vagy talán normális érveket kéne felhozni xD
2023. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
41%
36. Legközelebb írd le magyarul légyszi, akkor még érteni is fogom.
2023. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!