Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha kiderül hogy ateista?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 07:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de nem azért mert ateista, hanem mert mély dolgokról hazudozik. Szerintem nem egy egészséges kapcsolat, jobb kimenni belőle. Bár nem vagyok kapcsolatban, lehet másként gondolkodnék ha szeretem az illetőt.
2023. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%

Én ateista vagyok, a férjem katolikus. Már a kapcsolatunk elején tisztáztuk a dolgokat.

Soha nem volt ebből kifolyólag problémánk.

2023. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Inkább az a kérdés, hogy hogy lehet valakivel valaki együtt, ha ennyit se tud róla?
2023. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
68%

Csak akkor, ha előtte végig hívő kereszténynek hazudná magát és valahogy kiderülne ateista mivolta.

Előtte természetesen megvizsgálnám miért hazudott. Nemes vagy hitvány jelleme végett. Azért, mert félt máskülönben elveszít? / Azért, mert kereszténynek beállítva magát próbált lejáratni minket?

2023. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés logikátlan, hiszen az ateista barátnő hamarabb szakítana a vallásos pasival. Azért, mert egy idő után feltűnne, hogy nincs szex. Egy ateista nő nem fog cölibátusban élni házasságig, főleg akkor, ha nem is azt a pasit képzeli el a férjének.

Nem is tudom, hogy lehet ilyen kérdést feltenni.

2023. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
26%

Bár, ha arról van szó, hogy a nő esetleg aszexuális, vagy hogy a pasi nem tart be minden vallási ellőírást, akkor érhető a kérdés.


Ellenkező esetben egy erősen vallásos pasi és ateista nő között nem lehet párkapcsolat, mert teljesen eltérőek az értékrendek.

Erről van némi tapasztalatom abból az időből, amikor mikor vallásos voltam, ezért mertem kijelenteni, hogy a kérdés logikátlan.


#4 voltam.

2023. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
57%
*érthető
2023. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%
Én azzal szakítanék aki agymosott és képzeletbeli barátokkal társalog...
2023. máj. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%
nem sőt még egy dolgot tudnék felhozni hogy miért választottam
2023. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
12%
9. Na, megjött a libsi ateista.
2023. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!