Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ismertebb halálközeli...

Az ismertebb halálközeli élményeknek mennyire lehet valós alapja; Anita Moorjani, Gavril Barnutiu, Dobronay László?

Figyelt kérdés

Nem csak olyanok vannak a Bibliában, hogy a halál után a tudatunk megszűnik, hanem olyanok is hogy felmentek Istenhez, ehhez kell ismerni a teljes szentírást!!!


Többféle ige ír a halál utáni létről, de ehhez nagyon alaposan össze kell szedni...nem mellesleg egy kutatás: [link]


Én ennyit tudok, kérem csak az írjon aki építőleg tud szólni...ha hiszünk Jézusban; feltámadunk, hogy eltörölte bűneinket és szabadok vagyunk, de még egy hanganyag, ez 5 perc (és ez igaz és pozitív és reményteljes): [link]


2023. febr. 6. 04:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aztán, a tudomány is számos oldala tudja, hogy az agy nem képes gondolatokat létrehozni mert nem tudják mérni, mert magasabb felső erő, teremtő erő, öntudat és most sem 2023-ban sem tudják mérni, mivel az anyagi részecske csak 4% összvissz a többi láthatatlan, de nem az ami a fejben van sötétség...
2023. febr. 13. 08:27
 12/21 A kérdező kommentje:

A harmadik és egyben utolsó is, nézzük meg a keleti mestereket, ők inkább várják a halált, mert ott szabadulhatnak fel igazán, mert tudják ,hogy egy örök életű szellemek és csak játszani jöttek erre a földre meg a karmájukat ledolgozni, ha van.


Balogh Béla: Végső Valóság c. könyve is már 25 éve is erről szólt, a mostani kereszténységnek köze sincs ezekhez és a Bibliát is átírták, de hogy hol azt nehéz kivenni, de utalások vannak ezekre, ha átlátunk a szitán; sok helye van az igékbe, hogy vizsgáld meg a Bibliát, csak az egyház nem végzett tökéletes munkát.

2023. febr. 13. 08:30
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

11

Ehhez küldenél valamilyen tudományos cikket?


12

Az, hogy valaki várja a halált mert gondol valamit róla nem jelenti azt, hogy nem téved.


Sok ilyen példa van amikor az emberek az életüket adták valami teljesen értelmetlenért.

2023. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nézz utána, senkivel sem vitatkozom, leírtam mident.
2023. febr. 13. 13:40
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted az a tudományos cikk vitát szülne akkor felteszem valamilyen nagyon kérdéses helyen találtad mint a jw-s oldal.

(De az is LEHET, hogy csak kamuztad az egészet.)

2023. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hol van JW-s oldal Pityu?
2023. febr. 13. 17:42
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha megvan, szólj...
2023. febr. 13. 17:44
 18/21 anonim ***** válasza:

Meg van régóta. Szóltam de nem hallottad.


Inkább elküldök párat azok közül amiket szoktak küldeni és most hirtelen megtaláltam:

Ez például, úgy volt felvezetve, hogy "tudományos alapossággal foglalja össze a tudnivalóka".

[link]


Itt egy másik cikk ugyan erről az oldalról:

[link]


Szóval egy ilyen szintű oldalon találtad?


A "visszacsapást" pedig még gyakorold.


Egyébként én elküldtem az oldalakat amiket "kértél" most már te is elküldhetnéd. Persze ha a fent említett oldalon találtad vagy hasonlón akkor elég ha mondod. Akkor nem kell elküldeni.

2023. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
2023. febr. 14. 06:01
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezt a linket pontosan miért is küldted?
2023. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!