Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van ilyenkor a pásztor?...

Hol van ilyenkor a pásztor? És a gyülekezeti testvérek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, kórházban műtöttek, és még sok kezelésre kell járnom. Egy gyülekezet ahova járok 9 éve, adakozok aktív tag vagyok én és a feleségem is. Beteg lettem kértem segítséget a pasztortol bezzeg vissza se írt.. se egyik testvér sem... akik.melletem vannak azok az igazi verszerinti rokonaim meg a barátaim... de ezek le se szarnak... Innentől fogva nem járok egy felejeztbesem inkább itthon imádkozunk... és még olyanokat mondtál őket kell jobban szereteni nem az igazi rokonokat mert azok akik nem hívők sátán gyerekei ők még az Úréi
2022. jún. 5. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fele? Ötöde.
2022. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

8

igy van, en mar a kerdesbol tudom, hogy megint o az

tegyuk hozza, hogy idegosszeroppanast kapott a bemerites elott, mivel a szulei elleneztek, es nem tudta eldonteni, kinek higgyen, akkor mento vitte a pszichiatriara

azota is a pokoltol retteg, hogy vajon mi van, ha megis odakerul

igazabol egyutterzest erdemel, mivel alapbol serulekeny, es tonkretette a "gyuli"

csak ezek az ismetlodo kitalalt kerdesei, amivel gyogyitani akarja magat, nagyon atlatszoak

azt akarja hallani, hogy a gyulekezetek es pasztorok rosszak, es kerulje oket, es hogy igaza van, menjen el onnan

mar szazszor elmondtuk neki, hogy ne hallgasson ezekre az onjelolt, felanalfabeta pasztorokra, akiket belinkel

2022. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A Vallás rovat többségében gyakorlatilag egy lelki sérült roma fiatal (kb 22 éves lehet) kérdéseit tartalmazza, aki egy keresztény gyülekezet felé irányuló ellenérzéseit (nem adakozok, szeretem a szexet a házasság előtt, jó bulizni egy fiatalnak, stb.) önti itt ki a szívéből.
2022. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

egyebkent testi serult is, es nem csajozik, nem el szexualis eletet, nincs felesege stb., tehat mast is kompenzal

ezeket maskor is elmondta

amikor letiltjak egy idore, nyugi van, de rogton eszre lehet venni, hogy megint itt van

jonnek a szerepjatekok megint: az "ocsem" elkezdett bulizni, csajozni, igaza van-e...

2022. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!