Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van ilyenkor a pásztor?...

Hol van ilyenkor a pásztor? És a gyülekezeti testvérek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, kórházban műtöttek, és még sok kezelésre kell járnom. Egy gyülekezet ahova járok 9 éve, adakozok aktív tag vagyok én és a feleségem is. Beteg lettem kértem segítséget a pasztortol bezzeg vissza se írt.. se egyik testvér sem... akik.melletem vannak azok az igazi verszerinti rokonaim meg a barátaim... de ezek le se szarnak... Innentől fogva nem járok egy felejeztbesem inkább itthon imádkozunk... és még olyanokat mondtál őket kell jobban szereteni nem az igazi rokonokat mert azok akik nem hívők sátán gyerekei ők még az Úréi
2022. jún. 5. 19:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%
lehúztak, mint a Jehovák... sorry
2022. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Minden korházban van lelkipásztori szolgálat, szinte minden korházba rendszeresen járnak ki papok, szentmisét mutatnak be, lehet gyónni, áldozni, betegek kenetét felvenni. Ráadásul fizetni se kell érte.

Lehet, hogy rossz helyen vagytok, érdemes ezen is elgondolkodni.

2022. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Milyen segítséget kértél? Mikor írtál neki? Mit írtál, ami nem reagáltak a többiek?
2022. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 qkker1 ***** válasza:
48%
Hit gyülevészete? Jehovák?
2022. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Milyen gyülekezet ez?
2022. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez a szokásos pásztoros kérdező...
2022. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Mindig elgondolkodom amikor valaki azt írja, hogy neki pásztora van, hogy ő mégis hova helyezi el magát.


Aztán rájövök, hogy inkább hagyjuk.

2022. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a troll roma kérdező, aki elment egy keresztény gyülekezetbe, de ott nem tetszettek neki a keresztények között működő szabályok, hogy például házasság előtt nem lehet szexuális életet élni, és egyéb erkölcsi szabályok, ezért saját bevallása szerint nem is merítkezett be, nem lett tag, hanem maradt a gyermekkori vallásánál, a római katolikusnál, és bevallása szerint ott megtalálta a békét, a nyugalmat. Ennek némileg ellentmond az, hogy naponta-hetente tucatnyi pásztoros-gyülekezetes kérdést ír ide.


Ezúton kívánok gyógyulást és valódi békét a kérdezőnek!!

2022. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ő az, de lehet hogy tévedek.
2022. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát amiket kiteregettek róla, hogy milyen vulgáris cinikus privátokat irogat, ez neki csak egy kis trollkodás.

Állitom amikor nincs a gyk közelében lehet érzékelni, hogy fele annyi kérdés érkezik kb.

2022. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!