Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt a kijelentést hogyan kell...

Ezt a kijelentést hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

"Aki értem nem tagadja meg anyját, apját és testvérét

az nem méltó az országomra"


2021. nov. 30. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

"#17 tudod te egyáltalan mit jelent a sátánista szó?"

Vagy Jézusé vagy, vagy a sátáné. Köztudott

2021. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy erős nem volt.
2021. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Isten nem fog oda menni hozzád és kérni tőled valamit. Az hogy te el olvastad a bibliát és szerinted az igaz az a te véleményed. Ők el olvastak egy másik bibliát és szerintük az igaz. Ez az ő véleményük. Ha normális stílusban megtudod győzni őket az rendben van. De nem kényszerítheted rájuk a véleményedet. Főleg mert mint látható már pusztán egy egyszerű dolognak is többféle értelmezése van. Te pedig nem vagy az Isten hogy meg mond melyik a helyes értelmezés vagy hogy mi is az igazság."

TE most miről beszélsz?

A Bibliában ott az értelmezés is, így nem lehet többféleképpen értelmezni. Így nekem van igazam, és Stefánnak

2021. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%

23.


Elhiszem hogy te ebben hiszel. Attól még nem lesz igaz. Rengetegféleképpen értelmezik a bibliát. Itt az oldalon is volt több vita abból hogy ki hogyan értelmezett egy -egy részt. Mondhatod hogy már pedig a te értelmezésed a jó biztosan. De akkor csak bűnt követsz el és beképzelt leszel. Rákényszeríteni másokra a te véleményedet szintén nem helyes főleg hogy nem tudod hogy tényleg igazad van-e. Kivéve ha te vagy Isten.


Az idézet részben pedig lényegében ugyan ezt írtam le csak másképpen mert ott a majomkenyeredre reagáltam.

2021. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23

Az én szent könyvemben nem írnak a Bibliáról, szóval egyértelműen a Biblia nem igaz.


Helyettesítsd a Biblia szót bármely más szent könyvvel.

Grat

2021. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!