Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van szükség istenre?...

Miért van szükség istenre? Miért hisztek istenben? Miért gondoljátok hogy a jó vallást választottátok és nem egy hamis istenre pocsékoljátok az életeteket? Miért lettetek valásosak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 20:38
 61/92 anonim ***** válasza:

"ezeket igy tarja a tudomany is"

igen? forrásod is van erre?

2020. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezzük be. Majd halálunk pillanatában ki fog derülni. Habár én az életemet fel tenném rá hogy nincs isten és úgy halunk meg hogy nincsen semmi utána.
2020. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 A kérdező kommentje:

56


Nem "legfeljebb" ami undorító. Hanem mint mondtam szerintetek mindenben és szerintem meg semmiben.


"Istenre van bizonyitek"

Na mond mi az. Alig várom már hogy valaki aki azt állítja hogy van rá bizonyíték az végre mondjon egy olyan bizonyítékot ami nem alaptalan vagy irtóztatóan nagy ba***ság vagy egyéb okból teljesen téves.


Az én életemben egyik állat sem tisztátalan. Max piszkos. Az állatok nem tettek semmi rosszat. Az emberek meg folyton.


59

"Valaki aki olyan intelligens mint Jézus ateista lett volna."

Ez nem bizonyíték. A jelenlévők közül senki nem beszélt vele őszintén (se máshogy) ezért nem lehet tudni hogy mi is volt valójában. (plusz nem is éltetek akkor és ott és figyeltétek az eseményeket)


60

"a diszno tisztatalan allat, eheted de bepiszkit,"

Az a disznó 1000x hasznosabb mint az emberek 90%-a. Ha a kedves hasznos disznó "tisztátalan" akkor a parazita ostoba ember micsoda?


"tiszta allat egeszsegesebb es nem veletlen es ok nelkul


ezeket igy tarja a tudomany is, igy nem ertem mit nem ertesz tiszta es tisztatalan alatt, ha ugy erthetobb egeszseges es egeszsegtelen"


Legutóbbi tudományos információim szerint az állatok és az állati termékek fogyasztása nem egészséges.

A húsban van rengeteg káros anyag, azok amik pedig hasznosak az ember számára azokat pedig be tudja szerezni a szervezet a növényekből is.

Kivéve a B12 vitamint amit szintén nem az állatok állítanak elő. Van bennük de csak azért mert ők is meg ették a boltban kapható húsba pedig már úgy kerül bele hogy az állatnak az antibiotikumok és egyebek mellett adnak B12-t is.


A tojás is tök jó. Teli van olyan anyagokkal ami egy kiscsibének kell ahhoz hogy fejlődjön de egy felnőtt ember számára sem egészséges már 1 tojás sem.

A tej ami pedig a kis bocinak készül hogy fejlődjön sem egészséges akkor sem ha ezt elhitették a szüleitekkel akik meg elhitették veletek(meg a média).

Nem tudom hogy vallásod szerint a tej termékek és a benne lévő genny és vér fogyasztása szabad-e de én inkább kihagyom.


Szóval. Milyen tudományos dolgokra is gondoltál?

2020. nov. 15. 20:19
 64/92 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
25%

#63 csak sajnalni tudlak de azt nagyon


szánakozni fogok feletted majd


de azert megkerdezem te ember vagy?


"Az állatok nem tettek semmi rosszat. Az emberek meg folyton."


"Az a disznó 1000x hasznosabb mint az emberek 90%-a. Ha a kedves hasznos disznó "tisztátalan" akkor a parazita ostoba ember micsoda?"


te az vagy aki alomvilagban el

vagy annak az alomvilagaban (aki abban el) ugyanugy


csak bankodni tudok miattad, miatatatok

2020. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
gondoltam hogy érdemben még véletlenül se fogsz válaszolni, kontár
2020. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már ezt a szerencsétlen kontárt.

Örülj neki, hogy találó nevet választott, így rögtön láthatod, hogy mire számíthatsz tőle.

2020. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:

64

Miért is szánakozol? Azt is írd le hogy mivel nem értesz egyet és indokold is meg.


Amúgy meg szánakozzál csak. Jogodban áll.

2020. nov. 15. 21:12
 68/92 A kérdező kommentje:

64

Az állatok részük a természet egyensúlyának. Azt teszik mindig amit nekik kell. Ők jól végzik a dolgukat.


Az ember mit tesz?

Tönkre vágja ezt az egyensúlyt. Fajokat pusztít ki és élhetetlené teszi a bolygót. Azt a sok szemét szigetet nem az állatok csinálták. Nem a tisztátalan lények. Hanem az emberek.


Szóval mi is a problémád azzal amit írtam?

Az állatok hasznosak. Te mit tettél ami hasznos volt?

2020. nov. 15. 21:16
 69/92 anonim ***** válasza:
#66 jogos
2020. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:

Kérdező, tévedsz.

Az állatok többsége rongálja a természet egyensúlyát.

Aztán ezt vagy kibírja a természet, vagy nem.

Ahol nem, ott pusztulás lesz. Aztán egy idő múlva jobb esetben olyan állati szokások alakulnak ki, amelyek jobban kímélik a természetet, és beáll az egyensúly.

Ha CSAK ezt az állapotot nézed meg, akkor könnyen juthatsz téves eredményre.


Elég sűrűn előfordult már olyan, hogy egy eddig egyensúlyban levő területre beszabadult egy új állat, vagy csak egy új mutáció, és tönkretette.

Igazából az ember is ilyen. A különbség az, hogy most már vagyunk olyan okosak, hogy nem kell FELTÉTLENÜL tönkretennünk mindent.

2020. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!