Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van szükség istenre?...

Miért van szükség istenre? Miért hisztek istenben? Miért gondoljátok hogy a jó vallást választottátok és nem egy hamis istenre pocsékoljátok az életeteket? Miért lettetek valásosak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 20:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Nem olvastam el mindent, de én a szerint az elv szerint gondolkodok, hogy mindenki abban hisz amiben akar, ha ez segít neki a világlátásában. Én személy szerint nem hiszek Istenben/ Istenekben. Az Ősrobbanásban hiszek, de ettől még elfogadom a másik nézetét. A családomban rengeteg a vallásos, de már kiskoromban is a Bibliát csak egy aranyos mesének tartottam, semmi többnek. Most is így gondolok rá, de ettől még nem utálom, mert biztosan rengeteg munka volt benne.

Szerintem ezen nem érdemes veszekedni. De egy ilyen ,,felkapott" kérdéssel én még nem találkoztam.

Azért mindenkinek Boldog Új évet kívánok!

2021. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
Ha a fél életem már úgyis egy gyász munkahelyen telik el nem mindegy?
2022. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!