Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem miért nincs hitbeli...

Nekem miért nincs hitbeli meggyőződésem? Másoknak honnan vagy, hogy alakul ki?

Figyelt kérdés
Sokan már eleve hitben nevelkednek, ebben nekem nem lehetett részem. Vannak akik elolvassák a Bibliát és megtérnek, rám ez sem volt hatással. Miért?
2020. szept. 25. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vajon miért lenne rá szükséged, ha eddig sem volt?
2020. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20-as


Osszetevesztesz engem valakivel, es azt hiszed, hogy ismersz.


Soha az eletben nem szoktam a Bibliabol idezni, nem tudod, mi a hitem, honnan van, es van-e valamilyen vallasom.

Ugyhogy nem tudom, kivel beszelgetsz itt.


Az 1-es beidezett egy Dawkins hulyeseget, aztan jott ez az "ertelmesebb" dolog.

Amire most is annyi a valaszod, hogy lehetne helyette orvos is es eleteket menthetne. Mint ha nem lennenek hivo orvosok, mintha nem lehetne a kerdezo maga is orvos.

2020. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

„És kerestek engem és megtaláltok, mert teljes szívetekből kerestek engem.” Jer. 29,13


„És megismeritek az igazságot, és az igazság szabadokká tesz titeket.” Ján. 8,32


Remélem érzékeled, hogy ezt nem én találtam ki, a válaszok között bukkantam rá. Szerinted, te szellemileg fogyatékos degenerált emberi hulladék, te egysejtű öntelt f*szkalap, kivel beszélgetek mégis? Ezt a sokkal előtted válaszolónak írtam, ha képes lennél 4 sornál többet olvasni, lehet kiderült volna számodra. Tehát mondom ez mivel egyenértékű a való életben. Egyik ember mond valamit a másiknak az utcán, aztán a másik vitatkozva válaszol neki, te arra jársz, és megkérdezed, mégis kivel beszélget, gratulálok te bazári majom, légyszives töröld le a sz*rt az arcodról.


Igen, az a válaszom, hogy ahelyett hogy kerget egy a mi világunkban nem létező választ, ahelyett törekedjen az evilági értelemre. Léteznek hívő orvosok, persze. Meg léteznek olyan hívők, akik megölnek, felrobbantanak, olyan is létezik, hogy vasárnap muszlim, hétfőn meg katolikus. Létezik sok minden, ezzel te most csak azt mondtad, hogy el lehet fecsérelni az idejét olyan dologra ami balf*szság(merthogy a hatalmas agyaddal nem tudtad megcáfolni hogy a vallásosság az, csak önérzeteskedni).

Legyen hited, azt mondom rendben van, de a vallás az már más dolog. 16-ik századi gondolkodású elvakult tuskó köcsögnek kell lenni ahhoz, hogy ennyire elvakultan kövess akármilyen vallást.

Nem tudom van e hited, nem is érdekel, ahogyan a vallásod se. Az értelmedet, a személyedet, és a vitakézségedet szidtam, azt már le tudtam szűrni hogy az nincs

2020. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!