Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként te mint tennél, vagy,...

Nőként te mint tennél, vagy, hogy reagálnál arra, ha egy férfi azt mondaná neked, hogy a vallása miatt nem akar szexet esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok? Vagy egyszerűen szakítanátok vele?
2019. dec. 14. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
56%

#50 mit tippelsz hány laposföldhívő van a földön? vagy oltásellenes? vagy anti gmo-s? ennyi ember nem tévedhet? biztos hogy nem?

(azt már meg se jegyzem, hogy több muszlim van mint keresztény. melyikőtöknek van igaza?)

2019. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egy volt a 7-8 milliárd emberből."

Épp ennyi ember lett szűzen is terhes :D

2019. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
86%

"Szerinted ennyi ember tévedhet?"

Kérdező: igen. Akármennyi ember is tévedhet.

Sőt ami még rosszabb: 𝐓𝐄 𝐈𝐒 tévedhetsz.

2019. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

51.

A Föld nem lapos! Erre tudományos bizonyítékok vannak.

Oltás és gmo ellenes is van. De ez az ő döntésük.

De ezekre is vannak tesztek, eredmények, bizonyítékok.

A muszlimmal kapcsolatban viszont tévedsz. Nézd meg, hogy mennyi muszlim és mennyi keresztény van a Földön.

Több a keresztény.

De ez lényegtelen.

A muszlimoknál Mohamed kigúnyolt és megalázott egy vak embert.

Jézus meggyógyított egy vakot.

Mohamed azt mondta, hogy a foglyokat meg kell kínozni és a nőket meg kell erőszakolni.

Jézus azt mondta, hogy az ellenségeddel is bánj úgy mint felebarátoddal.

A muszlimok gyilkolnak, erőszakolnak és a terroristák 90% muszlim vallású, Allah nevében cselekszik.

A kersztények segítik és támogatják az embereket.


Ezek után te komolyan a muszlim vallást választanád?

Mert lehet, hogy igen, de szerintem nagyon ostoba aki így dönt.



52.

Igazad van! Csak szűz Mária lett úgy terhes, hogy nem feküdt le senkivel.


53.

Neked is igazad van. Tévedhet 10 milliárt ember is.

De jóval kisebb rá az esély.

És amúgy igen. Én is volt már, hogy valamiben tévedtem.

2019. dec. 20. 18:31
 55/64 anonim ***** válasza:
73%

"Több a keresztény."

utánanéztem, igazad van. keresztény kb 2.4 milliárd van, muszlim 1.9 milliárd. de ez lényegtelen, mert az egyik így is téved (vagy mindkettő). és arról még nem is beszéltünk hogy a kereszténységnek hány denominációja van (kb 33-43 000, nehéz mérni), amik mind máshogy értelmezik a bibliát. tehát a kereszténységen belül nincs egyetértés. az iszlámban ezzel szemben van kb 7 denomináció.

2019. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
56%

"Jézus meggyógyított egy vakot."

forrás? de ne a bibliát hozd fel, egy könyvvel én is be tudom bizonyítani hogy harry potter létezik.

2019. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
80%

"

Nőként te mint tennél, vagy, hogy reagálnál arra, ha egy férfi azt mondaná neked, hogy a vallása miatt nem akar szexet esküvő előtt?"


Tegyük fel hogy van olyan nő aki elfogadja ezt, mert a te döntésed, viszont ettől függetlenül a nőnek kell a szex, így megoldja mással titokban.

Te elveszed Isten színe előtt megesköszül, hogy jóban-rosszban együtt leszel vele, viszont esküvő után kiderül, hogy terhes mástól.

Mit teszel? Felneveled más gyermekét a sajátodként, vagy sz-rsz az esküre és elválsz? Illetve Jézus mit tenne a helyedben?

(Abortusz nem játszik, az is bűn)

2019. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

56.


Köszi, de én sem hiszek az I. világháborúban. Azt is csak olvastam egy könyvben.

Szia! Aludj jól!


57.


Jó ez akötekedős kérdés. Nem ha nem ismered a szabályokat akkor csak magadat neveteted ki!

Ha megcsalt, akkor jogosan elválhatsz tőle!

De amúgy miért kell neki a szex? Ilyen nincs!

Azért mert te akarsz szexet és fel is izgatod magad, vagy a fantáziádat, még nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen.

MEllesleg aki elfogadja, hogy ilyen ajövőbeli férje az meg is érti és tiszteletben is tartja ezt. Nem fog össze-vissza szexelni!


ui.: Jézus vagy elválna vagy nem. De ha elválik, akkor ehhez minden joga meg van. Nem vétkezik!

2019. dec. 20. 22:03
 59/64 anonim ***** válasza:
73%

"De amúgy miért kell neki a szex? Ilyen nincs!"

látom nehézséget okoz elképzelni, hogy nem mindenki olyan mint te vagy. nem is lepődtem meg

2019. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
56%
az I. világháborús hasonlatod pedig elég rossz volt, arról ugyanis felvételek vannak, fényképek, videók, interjúk, több független forrásból
2019. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!