Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként te mint tennél, vagy,...

Nőként te mint tennél, vagy, hogy reagálnál arra, ha egy férfi azt mondaná neked, hogy a vallása miatt nem akar szexet esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok? Vagy egyszerűen szakítanátok vele?
2019. dec. 14. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, csak írtam egy számot. Nem ezen van a hangsúly.
2019. dec. 15. 22:09
 42/64 anonim ***** válasza:
72%

"több emberrel lefeküdtél már, és ezért folyamatosan a párodat a többihez hasonítgatod."

... nem. én sose hasonlítom a korábbi kapcsolataimhoz a mostanit

2019. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat.

Ami miatt elgondolkoznék azon, hogy érdemes-e belemenni ebbe, az az értékrendünk különbözősége lenne, nem az, hogy biztos szar lesz a szex/ha szar, válni kell.

2019. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
70%

Biblia:minden ember bűnös. Ha engem Isten teremtett,az ő mására,akkor ő teremtett bűnösnek,de én szívjak miatta? Na nekem az ilyenek miatt bűzlik az egész vallás és az a színjáték,ami pl a templomban folyik.


Becsületesen, normálisan próbálok élni. Ha van Isten,ha nincs. Nem miatta,hanem magam miatt,mert tartom magam annyira,hogy ne legyek egy állat a társadalomban. Nem vagyok hajlandó hinni,félni és behódolni eg ymondvacsinált dolognak. Természetesen valaki,valami teremtett. Hogy ez Isten, az ufók vagy csak a tiszta Energia (esetleg mind egy és ugyan az),azt em tudom. De nincs szükségem vezetőre,hogy "helyesen" éljek. Arra a sekélyes embereknek van. Menjenek,csinálják,de akadjanak le a többiekről. És nem,sem én ,sem a kisbabám nem vagyunk bűnösök. ÉS ezt nekem semmiféle nagytudású teológus nem fogja megmagyarázni. ez nem elutasítás, hanem szimplán az agyament baromság megtagadása.

2019. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

1. Te igeis bűnös vagy, ahogy a kisbabád is!

2. Isten lézezik, ha hiszed, ha nem!

3. Pont nem válaszoltál a kérdésre! (Amúgy nő vagy egyáltalán?

2019. dec. 18. 18:24
 46/64 anonim ***** válasza:
73%
#45 vergődj ahogy akarsz, azzal senkit nem fogsz meggyőzni, hogy márpedig isten létezik és kész. bizonyítani kéne
2019. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
73%

Látod, kérdező: ha valaki 𝐞𝐤𝐤𝐨𝐫𝐚 hülyeségeket mondana, mint te most, akkor azonnal szakítanék vele.

Mindegy lenne, hogy ezt mivel fejeli még meg.

2019. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

46

Szerinted ha kézzelfoghatóan lehetne bizonyítani akkor miért lenne hit?

Hinni azt jelenti, hogy nem tudod bebizonyítani, de mégis elhiszed.

És hidd el!!! ennek lesz igazán nagy jutalma!

2019. dec. 19. 20:38
 49/64 anonim ***** válasza:
56%

Pataki Attilát kiröhögték mert találkozott az ufókkal.

Sokan ki is röhögték.

De mi van, ha mi vagyunk a hülyék, mert nincs hitünk?

2019. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Ő egy volt a 7-8 milliárd emberből.

Mit tippelsz kány keresztény van aföldön?

Szerinted ennyi ember tévedhet? NEM! :)

2019. dec. 19. 22:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!