Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok hogy lehetne...

Mit gondoltok hogy lehetne ezt szépen tálalni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akinek a barátja sose hajtja le a WC ülőkét illetve pisilés útán sem engedi le teljesen a wct..ertitek ott marad.


S a barátnőmnek mondják tesói hogy szóljon neki. De nem mer.. S engem nyaggadt vele hogy most akkor hogy is hozza ezt fel.


Ti mit mondanátok? Hogy ne legyen ciki. Őszintén elgondolkodtam rajta én is de nem tudom hogy ezt hogy lehetne előadni szépen.


2018. szept. 24. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne értem miért lenne ciki, egy emberi dolog. Szóljon neki normálisan. Emberek vagyunk, és ha így nőtt fel, akkor ezért nem veszi észre... A férfiak különben sem szokták maguk után lehajtani...
2018. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csá. Légyszi a WC deszkát majd hajtsd le magad után és 4-5 szívdobbanásnyi ideig zubogjon a víz utána. Köszi ^^

32/f

2018. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajtsd le a deszkát és húzd le a rendesen a wc-ét.
2018. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki a WC-be egy kis táblát, amire ráírod, hogy mindenki alaposan öblítse le a WC-t és hajtsa le az ülökét használat után.
2018. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lehúzás hiánya megértem, hogy zavar. De ezen az ülőke lehajtáson miért kell ennyire rugózni?
2018. szept. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Más a két dolog. A lehúzásért szólj, hogy rendesen húzza le mert ... nem is kell magyarázni. A lehajtásért nem illik szólni, mert férfiak se szólnak, hogy legyen felhajtva. Mindenki magának meg tudja ezt oldani.
2018. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!