Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért alakul nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért alakul nekem ennyire nehezen lányt találni?

Figyelt kérdés

Elsősorban, a következőket nem egoizmusból írom, s meglátjátok majd miért.

Nos, tehát itt vagyok én, és elvileg rengeteg lánynak bejövök, meg én vagyok az akit mindig megnéznek, mert azt mondják jóképű vagyok.

Múltkor egy idősebb ismerősömmel mentem és megjegyezte, hogy körülbelül 3 nő nézett meg 1 percen belül.


Igen, ám ez biztos jó dolog annak aki lelkileg Casanova beállítottságú, de én nekem teljesen más a lelkivilágom.

Ezekkel az állítólagos lehetőségeimmel sose éltem.

Nem is akarok, én bőven beérném egyetlen lánnyal, a lényeg, hogy a lelkitársam legyen.

Nos, ez az ami nehéz.


Mert időről időre összekapom magamat és beszélgetésekbe kezdek, de még mindig nem értem másoknak miért működnek a kapcsolatok, miről beszélgetnek, mert én valahogy nem szeretek köznapi témáka tárgyalni vagy aktuális trendeket. Igazából egy olyan városban élek ahol a lokális tematikájú beszélgetések határozzák meg az emberi kapcsolatokat.

"helyi zenei sztárok" "helyi művészek" "helyi ismerősök-kinek-kinek-a kinek kije" "helyi sportolók"


Ehhez nekem nagyon nehéz kapcsolódnom, mert az, hogy "helyi" engem sose érdekelt, próbálom a világot nyitottabb, tágabb értelemben felfogni, mert változatos vagyok képes befogadni, másképp nem.


Véletlenül úgy alakult, hogy képtelen vagyok elmenni egy-egy buliba, jól érezni magamat, mert egy könyv társasága vagy egy dokumentumfilm jobban leköt.


Min kéne változtassak?

Esetleg helyet változtatva más lesz? (ez esedékes is)


2018. máj. 19. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűű

Na ezt reggel újra elolvasom mert ehhez már fáradt az a kis agyam ami maradt.

~a kis 10 éves

2018. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát, jól nézel ki, vannak jelentkezők is, de te nem akarsz velük beszélgetni? Mi lenne, ha olyan érdeklődési körű lányt keresnél, akivel passzoltok? Miről szeretsz beszélgetni?
2018. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi az összefüggés abban, hogy jól nézel ki és nincs komoly kapcsolatod? Ronda embereknek is van komoly kapcsolatuk, nem ezen múlik, hiába érdeklődik irántad akárhány lány, ha mind csak felszínesen..


Milyen gyakran szoktál beszélgetni/ismerkedni? Van egy olyan érzésem, hogy ezeket a leírt dolgokat a városodról csak bemeséled magadnak.. mármint részben igaz lehet bizonyos emberekre, de te kivetíted az egész városra, emiatt nincs kedved ismerkedni. Kicsit ez olyan “különleges hópihe effektus” amikor azt gondolod, hogy a városban egyedül te olvasol és csak te nézel dokumentum filmeket:))))))))))) Egy buliban ha nem is ez a köztéma, még nem jelenti azt, hogy otthon senki sem szokta ezeket csinálni..Nem lennék meggyőződve arról, hogy igazán ismersz mindenkit magad körül, csak úgy elkönyveled az egész városod szűk látókörűnek.


Nem tudom hol laksz, de ha valóban ilyen a helyzet, akkor ismerkedhetsz városon kívül is. Kicsit hasonló helyzetben vagyok, bár nem mondom, hogy én elítélném a környezetem, csak egész egyszerűen nincs kedvem itt a helyiek közt ismerkedni:) Szívesebben teszem más városokban, az sem zavar, hogy távkapcsolatban vagyok épp, tervbe van, hogy összeköltözés lesz.

2018. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ezt javítom: szindróma*, nem effektus.


[link]

2018. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!