Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy fogok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy fogok még valaha ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Elveszítettem életem szerelmét. Szerintem olyan férfi volt, akinek minden lány örülne. Rendkívül intelligens, józan, két lábbal állt a földön, érett gondolkodású és karizmatikus, az enyémmel megegyező zenei ízléssel, annyira széles körű tudással az autókról, ami lebilincselő, mivel tud hangszereken játszani, ugyanez elmondható a zenei tájékozottságáról is, mindenben úgy éreztem, hogy támaszkodhatok és számíthatok rá, mert ha elromlott a gépem vagy nem tudtam hogyan használjak rajta valamit, ő pár kattintással megoldotta, mert még ehhez is értett. Annyira vonzó benne, hogy a kocsiját is mindig maga szerelte... egyszerűen egy tökéletes, megbízható, őszinte férfi volt, udvarias és régi vágású (viselkedésben, gondolkodásban) amilyet ma már nem is látni sehol.. Merengő és magányos farkas. Hűséges.

Soha nem kaphatom vissza és attól félek, hogy nem lesz olyan aki képes a nyomába lépni, vagy megközelíteni, és mindenkiben csak őt keresném. Arról nem is beszélve, ahogy nézett rám és amiket mondott nekem...számomra elképzelhetetlen, hogy van még a világon, aki ilyen mély szerelemmel tudni nézni és úgy viszonyulni, mint ő hozzám. Mindig csodált és ezt ki is fejezte. :(

Lehet így boldog életet élni? Egy olyan férfival az oldalamon és olyanhoz férjhez menni akit nem is fogok úgy szeretni, mint őt?



2018. máj. 1. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ő nem volt életed szerelme, hiszen akkor most is vele lennél. Most azt gondolod nincs jobb, de lesz.


Tehát nem csak ilyet, hanem ennél jobbat fogsz találni.

2018. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor hiába gondol arra az ember, hogy van még pármilliárd férfi rajta kívül, fogsz találni jobbat, mást, az élet megy tovább...ez akkor is fáj. Javaslom, hogy ne szenvedj sokáig, járj el társaságba, ismerkedj, legyél nyitott.
2018. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt: Van ilyen férfi.

Másrészt: Ez valami nyálas regény első oldalának tűnik, annyira túlidealizáltad. És komolyan az vonzott, hogy autót szerelt? :D

2018. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szervizek környékén keresd életed szerelmét
2018. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Csak azért írod e sorokat, mert még nem ismered az én tekintetemet. :D
2018. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

De kis cukorborsó vagy. :)

Miért vált külön az utatok? Mi ez az áthidalhatatlan probléma?

2018. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ismerkedjél régi vágású autószerelőkkel.


most ha nagyon sarkítjuk, ez a csávó meg tudta bütykölni a gépedet és az autókat.


ez azért nem olyan nagy kunszt, ha azt írtad volna, hogy 4 nyelven perfekt volt, és havonta 8 könyvet elolvasott, az nagyobb szám lett volna.

2018. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. Ami azt illeti beszél 3 nyelven, egyet pedig valamennyire :)


Láthatatlan Őzike: köszi :) főként távolság, később pedig ennél nagyobb volumenű problémák/körülmények (pl.betegség)

2018. máj. 1. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Mikor a volt vőlegényem az esküvő előtt és a házvásárlás közepén jött rá, hogy valójában ő mégsem szeretne megállapodni, én is azt hittem, hogy soha az életben nem lesz már olyan férfi az életemben, aki annyi mindent megtesz majd értem, mint amit ő tett. Aztán megismertem a jelenlegi páromat és imába foglalom az őrangyalaim nevét azért, hogy három évvel ezelőtt megjáratták velem a lelki poklot, mert ha nem így lett volna, soha nem ismerem meg a jelenlegi páromat, aki bőven felülmúlja minden képzeletemet arról, hogy milyen egy igazi férfi.


Egyébként nálunk is az egyik közös pont az autók, mindketten rajongunk mindenféle autósportért :-)


Nyugi, mindig jobb jön! Hidd el!

2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8. El sem tudod képzelni, mennyi reményt és erőt ad egy ilyen írás :) jelenleg gondolni sem akarok rá, hogy jöjjön más és jobb, de másfelől úgy vagyok vele, hogy bizonyos dolgok nem véletlen történnek és ha úgy alakít az élet valamit, hogy nem marad két ember együtt, annak valóban oka lehet. Nagyon örülök, hogy nálad végül minden ilyen szépre fordult :)

És igen, ő is nagy autó meg motorsport rajongó is... :( én pedig csak csodáltam és a magam kis laikusságával mindig részt vettem benne

2018. máj. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!