Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogom valaha találni én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom valaha találni én is az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, 19 éves, de nálam csak alig pár évvel idősebb párokat látok, ahol lassan már esküvőjük lesz mert megkérték a lány kezét.

Tök boldog leszek tőle, hogy valakinek ilyen fiatalon összejön, de kétségbe vagyok esve, hogy nekem még talán 10 év múlva se lesz rendes párkapcsolatom.

Két kapcsolatom volt már, ugye mind a kettő véget ért.

Most pedig így hogy ismerkedek azt látom, hogy vagy sokkal rosszabb, vagy nálam sokkal jobb szintű emberek találnak rám.

A sokkal jobbak végül mégsem engem választanak, nem mutatnak felém elegendő érdeklődést. A nálam rosszabbak viszont engem nem érdekelenek.

Az eddigi párjaim az én szintemen voltak (jó ezt most nem biztos hogy értitek, a lényeg, hogy minden téren nagyjából illettünk egymáshoz - külső, iskola, munka, család, anyagi háttér)

Most viszont, újra ismerkedek, és egyszerűen nem találok az én szintemen lévő fiút.

Felesleges rágörcsölnöm mert majd rám is rám fog találni a szerelem mikor pl nem számítok rá, vagy tennem is kéne ezért valamit?



2018. márc. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudjam?
2018. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy bakker, úgy beszélsz, mintha 40 éves aggszűz lennél. Ne idegeskedj, van még időd.
2018. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj.


Én 26 leszek idén,szűz vagyok. Jártam pasikkal,sok randin túl vagyok. De egyszerűen nem jön össze semmi. Utóbbi 2 esetnél azt hittem végre lesz komolyabb. De az egyik átvágott mint szart a palánkon. Idejében kapcsoltam szerencsére.

Másiknál minden klappolt. Erre benyögi,hogy most az élete egy olyan szakaszban van,hogy inkább nem akar párkapcsolatot. Szóval sajnos én sem vagyok megáldva szerencsével a pár találás miatt.

Igényeimet lejjebb adtam,bár sokan mondták,hogy túlzottan is. De én tényleg mindennel próbálkoztam.


Szar látni,hogy húgom is 4 éves kapcsolatban van 22 éves. Legjobb barátnőmnek esküvője is volt és gyereket vár egy évvel fiatalabb mint én. Sok velem egykorú házas és terhes.

Persze én nem vágyok se esküvőre se gyerekre. Csak egy párra,aki szeret,megért, tudunk programozni,végre elveszthetem már a szüzességemet is.

Szeretnék már kapcsolatban lenni, férfival élni.

De eléggé reménytelennek néz ki.

Úgyhogy te 19 évesen még ne görcsölj rá semmire. Én már feszkózok közel a 30hoz :(


Privát leveleket nem kérek!!


26/N

2018. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, ezt ne olvassa el senki, aki idealista: nincs igaz szerelem. Sok ember lehet a szerelmed. Szerintem tenned kéne neked is, de rád is találhat. Már amennyiben egy nőnek tenni kell ezért... csak mosolyognia kell meg ilyesmi.

Én 40 évesen vagyok még szűz, na ez a ciki.

2018. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mindenképpen lesz, előbb vagy utóbb. Nem biztos, hogy ilyen rózsaszín ködös lesz, lehet a lelki társadat ismered majd meg a párodban, ami talán annál is jobb. Hisz a belső sokkal fontosabb, mjnt a külső, mert csak az lehet egy kapcsolat biztos alapja. A másik fontos, hogy ha te vagy a világ legboldogabb embere, nem aggódsz semmin, csak éled a boldog életed, akkor vonzod igazán magadhoz az embereket. A boldogságnál nincs vonzóbb. Éld a fiatal eveidet, bulizz, szerezz barátokat, ne aggódj semmin, a kapcsolataid majd kialakulnak. Te csak annyit tehetsz, hogy gondtalanul élsz. Mert senki sem ismerkedne szívesen egy folyamatosan aggodalmaskodó emberrel
2018. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!