Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiként hány éves kortól...

Férfiként hány éves kortól kezdtek el "Jó napot"-tal köszönni nektek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kb. 17-18. Egyetemen már 18-től mindenképp. Kisgyerekek meg már ilyenkor is rendszeresen köszöntek "csókolom"-mal. :)
2017. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bár csak nőként látom én ezt, de akkor kezdenek egyre többen "jó napot" kívánni "szia" helyett, mikor a férfi lecseréli a szakadt nadrágot rendesre, a rocker pólót ingre, elég mély lesz a hangja, és elég szőrös :D
2017. okt. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Gimiben volt egy idős tanárunk, aki 14 éves korunk ellenére magázott bennünket.

Nekem tetszett.

2017. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Általánosabban 30-35 éves korom közöt kezdtek el egyre gyakrabban hivatalosabban bánni velem. Fájó tud lenni, amikor a csini, huszonéves kasszás lány szia helyett már jó napotot mond :(
2017. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

35/f

29 évesen mikor elkezdtem szakállat hordani... a jónapot még oké de a csoklom, csomklom meg hasonló lehajtott fejes elfolytott köszönésektől a hideg ráz... a szörnyű, hogy ezeket általában 12-16 évesektől kapom...


Pont 2 napja történt ezzel kapcsolatban egy vicces sztorim, várom a liftet a földszinten, nyílik az ajtó, kiszáll egy 16 éves forma cserek, dünnyögi magaelé:csoklom....

Mondom neki: csókolgasd anyád...

Beszáll9k a liftbe, már csukódik az ajtó, mikor meglátom, hogy jön be valaki, én vagyok olyan udvarias, visszanyitom az ajtót ilyenkor, megvárom, egy 9 éves forma kisgyerek, szalad, mikor odaér hozzám mondja:

Szevasz! Kösz...

Ő megy a 10.re én 9re...

Mondom neki, képzeld a 6.on lakó tini most csókolomoztt le, te meg sokkal kisebb vagy és simán leszevaszozol :)

Mire ő:

Nebasz? És látta, hogy minecraftos póló van rajtad?

:D

2017. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

egy férfi-férfi köszönés mindig más, mint egy férfi-női

Azt ugye tudod, hacsak nincs hatalmas korkülönbség a férfi javára,akkor a tegezést mindig a nő ajánlja fel.

Sosem értettem egyet ezzel az "orrba-szájba mindenkit letegezünk" módszerrel.

Szerintem magázódni szexi.

Én néha a férjemmel is szoktam.

2017. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Az az igazság, hogy ha időben kezded , 35 évesen simán lehetne 19 éves lányod. (Barátnőm apja 21 éves volt,amikor a lánya született és főiskolás, másik barátnőm anyja 19 éves volt)

Szóval, tudom, ma szokás az embereknek 35-45-55 évesen is azt hinniük, hogy ők szuperfiatalok, attól még az nem igaz.

Attól meg, hogy 35 évesen kivénhedt rokkernek öltözöl, nem vagy kevésbé szánalmas, mint a 35 éves, platinára szőkített, haskipólós macák.

2017. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

szóval 35 évesen simán lehetne 16 éves lányod

én a 80-as években születtem és ekkoriban még elég sok osztálytársamnak a szülei 19-20 évesek voltak, amikor első gyerekük született (és nem, nem rejtett erőforrásokról van szó)

80-as években a nők első szüléskori átlagos életkora 23 év volt azzal, hogy 20 százalékuk 20 év alatti korban vállalt gyereket.

2017. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikádat, mi köze a magázódásnak, ahhoz, hogy lehet e már gyereked vagy nem... nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy egyáltalán nem sugárzom azt, hogy magázódni kellene velem... és hogy rosszul esik, ha csókolomoznak főleg mivel pasi vagyok és pasikat nem csókolgatunk...

A kivénhedt rockert pedig kikérem magamnak én egy kivénhedt gamer vagyok :D

2017. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy öltöny nyakkendőben kellene 0-24ben lenni, hogy ne legyen egy 35 éves szánalmas a szemedben? Ez is egy fura felfogás...
2017. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!