Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Minden esetben illik SMS...

Minden esetben illik SMS küldésekor köszönni az üzenet elején?

Figyelt kérdés
Van egy kedves ismerősöm, de sosem köszön az üzenetben ha ír nekem. Egyébként jól szituált hölgyről van szó.

2017. júl. 11. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen beszéltek, napi szinten többször akkor eleve ez adja magát.

Hosszabb kihagyás után illik köszönni, de utána folytatólagosan szerintem elfogadott.

2017. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlennel SMSezel akivel még magázódsz... de ismerősöknél egyátalán nem furcsa kihagyni a köszönést.

Közeli ismerősnek a facebookon vagy smsben ötletem sincs, hogy mikor köszöntem legutoljára.

2017. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak érdekességnek: Okostelefonok gyorsüzenetei sem tartalmaznak köszönést gyárilag. "Később visszahívom." stb.
2017. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sms-t elég rég írtam. De én a végén írtam : Üdv és keresztnév...
2017. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen beszélek vkivel (és nem az évi 1 alkalmat értem alatta), akkor sztem felesleges köszöngetni (pl. anyukámnak, páromnak nem köszönök, csak küldöm, amit kell). Ha ritkábban, azért illik.
2017. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!