Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik-e strandon a medencében...

Illik-e strandon a medencében könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
A medence szélén kihajolva, csak hogy mégis valamennyire vízben legyek. Azt tudom, hogy vizes lehet, de a kérdés, hogy illik-e vagy sem? Mert hogy vannak emberek, akiket minden zavar :)
2017. jún. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Illik, persze. Talán uszodában nem, de strandon simán
2017. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne olvashatnál? Gondolom nem a 2 méteres medencében akarsz olvasni, hanem ahol lehet pihenni, áztatni magad. Vannak medencék amiben ülések vannak, én szoktam ott olvasni.. Még senki nem szólt rám..

Viszont láttam már olyat, hogy egy nő a termálvizes medencében áztatva magát, dohányzott. Na az még nekem sem tetszett.

2017. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehet.

Csak nem szólhatsz érte, ha lefröcskölnek.

2017. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sztelli13 válasza:
Persze, csak lehet, hogy a könyv vizes le de ha téged ez nem zavar akkor minden szuper.
2017. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
le => lehet,
2017. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!