Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dohányzók mennek az utcán: a...

Dohányzók mennek az utcán: a füst a pofámba, a pernye a szemembe, ez titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom.

#nem dohányzók
2017. szept. 22. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem dohányzom, nem is vagyok oda a cigifüstért, de eskü nem volt még ilyenben részem... xD A füst (amit nekem még sose fújtak direktbe a pofámba, nemtom mivel érdemeltem ezt ki) kb. 2 másodperc alatt "eltűnik", pernye meg soha nem ment a szemembe, még egy nagyobb tábortűznél sem, nemhogy egy utcán szívott cigitől.
2017. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Te élsz rossz helyen, érdekes én mindig el tudok szélre húzódni és úgy füstölni, hogy ne fujjam senkire.
2017. szept. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy a te pofádba füst megy és pernye a szemedbe,az minket miért zavarna?

Na de az ügyes fogalmazásodtól eltekintve értem a lényeget. :)

Én sem dohányzom,de nem kell ennyire felturbózni ezt a témát.Dohányzás nem tiltott az utcán,kivéve tömegközlekedési megállóhelyeken,és táblával jelzett részeken.Egyszerűen lemaradsz egy kicsit jobban,vagy elé mész az illetőnek,szerintem nem egy nagy feladat ezt megoldani.

Ilyen alapon mindenki írhatna ide panaszt,hogy mennyire füstölnek a Volvo buszok,vagy egy csomó kocsi,stb.

Falun meg télen a kályhafüst,meg lombégetés ősszel...

2017. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!