Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha sétáltok az utcán, ránéztek...

Ha sétáltok az utcán, ránéztek az emberekre? Engem zavar hogy szép embernek tartanak és néznek az emberek.

Figyelt kérdés
Nem vagyok beképzelt mielőtt jönne a támadás de szép lánynak tart a környezetem. És mikor sétálok zavar hogy megnéznek , akár egy társaság van előttem.. beszólni mondjuk nem szoktak nem vagyok áldozat soha akit kiszemelnek, ti ránéztek az emberekre? Vagy állat fel és néztek a távolba?:)
2016. ápr. 15. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nőként mondom: Igen, nézem az embereket, nőket, férfiakat, gyerekeket, állatokat. De nem azért nézem őket, mert szépek vagy csúnyák, hanem mert csukott szemmel fura lenne járni, és az ember mindent megnéz..Szóval ne nagyon növeld az egodat, mert sokan nem a szépséged miatt néznek meg, amúgy meg a szépség relatív..A barátok többsége meg inkább kegyesen lódít..
2016. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy depressziós, mert mindenki ránéz mindenkire. Legalább azért hogy ha ismeri esetleg, köszönjön neki.
2016. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát persze, mindenkit nézek. Ha jól öltözött azért, ha nem, azért, ha szép a haja, azért, ha kiemelkedik a tömegből, azért. Divattippeket is lesek. Vagy csak bámészkodok, mosolygok.


Állat felemelve távolba nézni azok a "jellegű" lányok szoktak, akik rikító sport cipőt viselnek cicanadrággal, és hamis Louis Vuittont akasztanak a derékszögben felemelt karjukra.

2016. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavar? Főleg ha az állítólagos szépséged miatt néznének, akkor annak inkább örülnöd kellene.
2016. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Első: szerinted csak a barátaim azok akik elmondják ha szép vagyok? Szerinted más nem szól hozzám? A szepseg relatív de ne mondd már nekem h pl: JLo szerinted nem szép, az már képmutatás mert csúnyának semmiképp se mondható , tehát vannak emberek akikre nem lehet aztmondani h csúnya kategória mert az irigység, de lapozzunk


Igen van h én is ránézek valakire de csak 1mp-ig mert nem érdekel a magam dolgával foglalkozok és nem akarom h azt érezze h "benézem"

Igen de én azt se szeretem ha dícsérnek nem tudom miért zavarba jövök és azt akarom h beszéljen másról, jobban szeretem ha elismerik h lehet velem jót beszélgetni vagy h nem vagyok egy ostoba lány, amit sajnos elsőre senki se hisz el, csak ha beszélgetünk. Tehát igen van önbizalom hiányom mert bizonytalan vagyok

2016. ápr. 15. 10:00
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy egy ostoba lány,akkor igazán kiírhatnád a "hogy" szavacskát a "h" betű helyett ;)
2016. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Folyton nézem az embereket, nemtől, kortól és szépségtől függetlenül. Ha tetszik valaki akkor általában meg is fordulok utána, az, hogy megnézem nem jelent semmit.


20/F

2016. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Te vagy a primitív ha ettől neked valaki már buta és tanulatlan mert rövidíti a hogy szót:D imádom mikor valaki okoskodik és akkora tudósnak hiszi magát, h 3betűből leszűri milyen tanult az illető, holott ez nem helyesírási hiba , és a kérdésre válaszoljál , ha meg nem tudsz akkor ne koptasd a billentyűket kössz


hát, ha nekem tetszik egy fiú nem nézem sokáig, nem szeretek szemezni és kimutatni ha tetszik az illető , bár ez nem rossz mert ez kelti fel sokak érdeklődését ha 10ből 1-nél nem látja, h odavannak érte:O

2016. ápr. 15. 11:19
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Én nem szoktam nézni az embereket az utcán, nem igazán érdekelnek. Megyek egyenesen, és kész :D
2016. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
És még kamu LV tatyóm sincs meg cicanadrágom, azt hiszem el is van k-rva az életem :D
2016. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!