Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha sétáltok az utcán, ránéztek...

Ha sétáltok az utcán, ránéztek az emberekre? Engem zavar hogy szép embernek tartanak és néznek az emberek.

Figyelt kérdés
Nem vagyok beképzelt mielőtt jönne a támadás de szép lánynak tart a környezetem. És mikor sétálok zavar hogy megnéznek , akár egy társaság van előttem.. beszólni mondjuk nem szoktak nem vagyok áldozat soha akit kiszemelnek, ti ránéztek az emberekre? Vagy állat fel és néztek a távolba?:)
2016. ápr. 15. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dolly, olvass kicsit értelmezve. Talán túl sok helyen válaszolsz, ezért nincs időd rendesen elolvasni és megérteni mindent.
2016. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
6 azért ez már nagyon gáz beszólás volt, én mindig rövidítve írom a "hogy" szót, miért írnám ki, felesleges. Egyetemet végeztem, szóval nem a tanulatlanságom az oka, a helyesírás nekem is fontos, de ez a h rövidítés már teljesen elfogadott, nem mutatja azt, h az illető mennyire művelt.
2016. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megnéznek, de én srác vagyok. Néha idegesít, néha nem. Mikor milyen a hangulatom.
2016. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

" JLo szerinted nem szép, az már képmutatás mert csúnyának semmiképp se mondható , "

Na ezért mondtam, hogy a szépség relatív. Neked tetszik, nekem nem tetszik, én nem tartom szépnek, legfeljebb helyesnek. A kettő nagyon nem ugyanaz.

Én szépnek tartom Marilyn Monroet, Halle Barry-t, Nicole Kidmant, és szépnek tartottam amíg nem lett anorexiás Angelina Jolie-t is. Sok embernek meg az általam felsorolt nők nem szépek. Szóval azt, hogy te magadról azt hiszed szép vagy, legyen.. De lehet másnak nem vagy szép.. Értsd: A szépség relatív. Nem árt elfogadnod, hogy másoknak mást jelent a szépség, és nem irigység.

2016. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nem vagy az esetem
2016. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
En csak azt nezem meg aki tetszik, vagy azt aki nezi a baratnomet mikor egyutt setalunk de o le is vagja egybol, hogy kb mar atvestettem vele a mogotte levo epulet falat szoval olyankpr elkapja a szemet. Az, hogy valaki buta vagy mennyire inteligens meg nem az iskolazottsagtol fugg. Lehet valakinek 20 diplomaja is es 0 logikaja
2016. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!