Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szép lányok! Titeket is zavar...

Szép lányok! Titeket is zavar ha bámúlnak az utcán?

Figyelt kérdés
akármerre megyek,mindenki bámúl,még az autókból is, eleinte tetszett de most már keud nagyon zavaró és fusztráló lenni..mit lehetne ezzel kezdeni?

2013. jún. 25. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Engem nem zavar!

Ez is egyfajta visszajelzés ...

2013. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nincs mit kezdeni. Néha jó az önbizalmamnak, ha éznek, de van mikor nagyon idegesitő már, és legszivesebben leorditanám. De egyszerűen nem kell rájuk figyelni. Ne is nézz rájuk mikor zavar.
2013. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Semmit. Aki fiatal és szép annak "sajnos" el kell viselnie azt hogy megnézik az utcán. Próbáld meg pozitívan kezelni a dolgot amíg tart ez az állapot.
2013. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2013. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Akkor öltözz madárijesztőnek ha nem akarod h bámuljanak.


Ilyen az élet ez egy teljesen természetes dolog mióta léteznek nők és férfiak.


A szép csajokat megbámulják! Inkább örülj neki.


Hány éves vagy amúgy...mert fiatalnak gondollak..

2013. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Öltözködéssel lehet kicsit enyhíteni a dolgon. Nem kell mellközépig kivágott dekoltázsban, feszülős naciban járni stb. Vegyél fel baseball-sapkát, az eléggé kitakarja az arcot is, hordj bő ruhákat, amiben kevésbé látszik az alakod. Ha ezeket megteszed kevesebben fognak megbámulni.
2013. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Néha jól esik, néha zavar, ez hangulatfüggő. Meg persze attól is függ, hogy milyen férfiak, és milyen stílusban fejezik ki tetszésüket.


A munkásokat már megszoktam, nekik szerintem benne van a munkaköri leírásukban, hogy az elhaladó szép lányoknak ajánlatot kell tenni.. :D


Inkább azok zavarnak, akik például buszon/utcán "szia cicáznak", akik csak néznek, azok nem annyira.


23/L

2013. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát én nem szép lány vagyok, de szép fiú és igen. Főleg a kis nobrain tini lányok. mindenhol bámulnak, mint valami érdekességet, van hogy be is szólnak vagy a bartánőikkel elkezdenek sikoltozni az utcán, ha a közlükbe kerülök, teljes káosz, hujjujujj. (maaaaan :)) teljesen neveletlenül. Régebben zavart és fintorogtam, szenvedő fejjel, most már inkább beszólok.
2013. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
szerintem meg bántó, ha már felzabálnak a szemükkel. nem az embert látják az illetőben
2013. jún. 25. 10:56
 10/26 anonim válasza:
51%
Örülj neki, hogy néznek. Aki kevésbé dekoratív arra fel sem figyelnek..
2013. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!