Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szép lányok! Titeket is zavar...

Szép lányok! Titeket is zavar ha bámúlnak az utcán?

Figyelt kérdés
akármerre megyek,mindenki bámúl,még az autókból is, eleinte tetszett de most már keud nagyon zavaró és fusztráló lenni..mit lehetne ezzel kezdeni?

2013. jún. 25. 10:27
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
van amikor zavar, különösen nyáron amikor rövid szoknyát veszek fel és a buszon végig engem néznek.
2013. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

mekkor probléma....

engem fiú létemre is mindig bámulnak (mármint a nők :))) mégsem zavar, kicsit sem.

összintén szólva rólad kérdező meg nem hiszem el hogy még sosem néztél rá egy csávóra sem az utcán aki tetszett, hemg így tettél akkor nincs jogod elvárni hogy rád ne nézzenek....


az meg hogy téged frusztrál a dolog az más problémára utal

2013. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Itt nem az a probléma, amikor egyszer ranez valakire, hanem amikor folyamatosan bámul, fel-alá jar a szeme az emberen... ez idegesítő, és nagyon nem normális.
2013. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Alkalmasint én is megbámulok másokat, bár igyekszem diszkréten.

Metrón mi a fenét csináljak? És nem azért nézek meg valakit, mert tetszik, hanem mert valami érdekeset látok rajta, vagy csak megpróbálom elképzelni, hogy milyen lehet az élete.


Olyan is jó párszor van, hogy leányka ugyancsak elvétette a sulykot smink vagy ruhaügyileg, és reflexszerűen megnézem, és látszik rajta, hogy azt hiszi, azért nézik, mert ő olyan jól néz ki :D LOL

2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
engem nem zavar :D modell vagyok és ez természetes dolog:) L/18
2013. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Hat mar elég régi kérdés de azért leírom a véleményemet:D engem se zavar ha bámulnak sőt...de azért az is fontos hogy milyen kocsiból néznek meg;) mondjuk az engem kifejezetten zavar ha egy olcsó szarbol par undorító ember csorgatja a nyalat, na ez undorító. Viszont ha egy luxuskocsibol néznek, na annak mar jobban örülök.
2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!