Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dohányzók mennek az utcán: a...

Dohányzók mennek az utcán: a füst a pofámba, a pernye a szemembe, ez titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom.

#nem dohányzók
2017. szept. 22. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Engem miért zavarna az, hogy a pernye a szemedbe megy? A te dolgod, hogy kik után koslatsz az utcán, semmi közöm hozzá.


Én sem dohányzom.

2017. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
De, engem is zavar. Leginkább az, amikor megyünk szemben ketten, és csakazértsem a másik oldalra fújja. Pedig sztem alap lenne, hogy akkor nem a másik irányába fújjuk... és itt nem arra gondolok, ha ő a másik irányba fújja és a szél hozzám fújja... az szerencsétlen dolog, de emiatt nem bosszankodom.
2017. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a pernye?
2017. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Az autók kipufogó füstje nem zavar?
2017. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
De igen, zavar. De hát a hozzászólások minőségéből is láthatod az átlag proli polgár minőségét.
2017. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Magyarország jobban teljesít.
2017. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Én annyira örülök, hogy az éttermekben és buszmegállókban nem kell szagolni, hogy az már nem érdekel, hogy máshol hol fújják. Utcán úgyis elmész mellettük vagy ők melletted, nem kell ott állni percekig.
2017. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha zavar, állj arrébb. Az utca legyen már olyan terület, ahol lehet dohányozni.

Az már jobban zavar, amikor a földszinti ablakom előtt nyáron megállnak és bejön a füstjük, olyankor szólok. Ja, és nem dohányzom.

2017. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Na most ha dohányzók mennek az utcán, de közben meg a te pofádba megy a füst, a szemedbe viszont csak a pernye jut, akkor hogy lehet, hogy te nem vagy dohányzó? És engem hogy zavarna az egész, amikor ott sem vagyok?
2017. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Én még soha nem jártam így az utcán, de még dohányzó társaságban sem közvetlenül.
2017. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!